Головна » 2016 » Вересень » 6 » У ПОХІД ЗА НОВИМИ ЗНАННЯМИ (№ 73 від 6 вересня 2016 року)
17:01
У ПОХІД ЗА НОВИМИ ЗНАННЯМИ (№ 73 від 6 вересня 2016 року)

У ПОХІД ЗА НОВИМИ ЗНАННЯМИ

Напрочуд теплим, сонячним видався цьогоріч  перший день осені. А особливого колориту йому, як і зазвичай, додали гомінкі зграйки дітвори на подвір’ях шкіл, яскраві різнобарвні букети, вишукано  святкове вбрання вчителів і неодмінний атрибут цього дня – шкільний дзвінок, що голосно сповістив про початок нового навчального року.
За усталеною традицією не буденним електричним сигналом, а справжнім ретро-дзвоником запросили  за парти  учнів Валківського ліцею ім. Олександра Масельського одинадцятикласник Кирил Долгополов та першокласниця Аня Бурма.
Загалом багато чого в цей день  повторюється з року в рік – шкільна лінійка, непрошені сльозинки  на очах матерів і бабусь, трішки  розгублені і до всього цікаві першокласники, подарунки цьогорічних випускників своїй наймолодшій зміні. Але таким  захоплююче оновленим, зі шкільним обладнанням, якому можуть позаздрити навіть у столичних школах, ліцей зустрів школярів уперше. Адже тепер він має статус опорного  навчального закладу, а значить, має відповідати найсучаснішим  вимогам щодо організації освітньо-виховного процесу.

І чимало в ліцеї для цього вже зроблено. А що саме – особисто проінспектувала виконуюча обов’язки голови  обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична. Тепло  привітавши на шкільній лінійці усіх присутніх з Днем знань, Юлія Олександрівна разом із заступником директора Департаменту освіти і науки ХОДА В.В. Ігнатьєвим, керівниками району і міста, в супроводі директора ліцею В.І. Грєхової оглянули навчальні кабінети, де вже встановлене новітнє обладнання. А можливості мультимедійних дошок та інших надсучасних освітніх новинок у кабінетах фізики, географії, іноземної мови та інших, а також  електронного тиру, що використовуватиметься при вивченні предмету “Захист Вітчизни”, просто вражаючі. Головне, щоб, як наголосила Ю.В. Світлична, вчителі не лише повною мірою освоїли ці  новинки, а й використовували їх для  поліпшення якості  навчального процесу, успішного запровадження реформ освітньої галузі, щоб діти навчалися з радістю і бажанням, а Харкі­вщина й надалі, як зараз, залишалася лідером в галузі освіти по всіх  рейтингових показниках. 
Урочисто і радісно, з багатьма  приємними сюрпризами для школярів пройшов Першовересень і в інших навчальних закладах району – від найменшого за кількістю учнів до загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Справжнім  святом став він для  черемушнян. Не лише вчителі, учні і вихованці НВК та їх батьки, а й чимало інших жителів села прийшли цього дня на подвір’я навчально-виховного комплексу. І в усіх був світлий, піднесений настрій, адже відтепер діти  навчатимуться тут у кращих умовах, ніж раніше – в класах замінено на сучасні  енергозберігаючі чотирнадцять вікон. І до цього доклала зусиль сільська громада. Її ініціативна група розробила та подала відповідний проект на конкурс міні-проектів “Разом у майбутнє”. Завдяки перемозі в цьому конкурсі і було замінено вікна. А будівельна бригада СТОВ “Лан” безоплатно виконала всі опоряджувальні роботи після їх заміни. 
Звучали  на святі щирі слова  вдячності на адресу генерального директора цього підприємства С.Ф. Байрачного і за ще одну добру справу – сільгосппідприємство  придбало для учнів НВК нові сучасні парти. Отож, хоч Черемушнянський НВК за кількістю учнів та вихованців  найменший у районі навчальний заклад, та дітям вистачає тут і турботи, і уваги. Ще одним свідченням цьому стало й те, що привітати  з початком нового навчального року учнів, вихованців, їх батьків та вчителів прибули сюди і голова райдержадміністрації В.І. Войтенко, його заступник Н.М. Осадча, керуюча справами райо­нної ради Т.М. Котенко, депутат обласної ради Е.П. Юрченко.
Щиро вітали з Першовереснем керівники райо­ну і учнів та педагогів Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де учнівський колектив найчисельніший серед загальноосвітніх шкіл району.  На свято сюди прибули і помічник-консультант народного депутата О.М. Біловола О.М. Холодний, і міський голова  В.В. Скрипніченко. О.М. Холодний передав учням та вчителям вітання від Олександра Миколайовича, а першокласникам – великі коробки цукерок. До речі, такі солодкі подарунки від народного депутата О.М. Біловола та депутатів обласної ради Т.В. Біловол та С.М. Пієва одержали того дня всі  першокласники району.
З вітаннями, найщирішими побажаннями і  солодощами  прийшов на свято до Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів і міський  голова.
Загалом цього святкового дня у кожному навчальному закладі району були і гості, і подарунки, і найщиріші побажання. Хай всі вони збудуться, хай успішним буде новий навчальний рік!


І. Терещенко,
В. Євтушенко.

 

Категорія: Освіта | Переглядів: 256 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: