Головна » 2015 » Серпень » 29 » У ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ (№ 70 від 29 серпня 2015 року)
17:03
У ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ (№ 70 від 29 серпня 2015 року)

У ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ

    Цими днями минає рік від трагічної загибелі  в зоні АТО двох наших земляків - командира взводу снайперів 93-ї окремої механізованої бригади, старшого лейтенанта Андрія Олексійовича Ольховського, уроджен­ця Валок, та сержанта резерву 2-го батальйону спеціального призначення НГУ «Донбас» шарівчанина Андрія  Миколайовича Ваховського. Обидва бійці полягли торік в останні дні серпня під час виходу  українських військ з Іловайського котла.
    Кажуть, час лікує. Але не стихає біль від  втрати в рідних, друзів, однополчан обох Андріїв. Зараз найбільше і, мабуть, найважливіше, що  ми можемо зробити для них, для їх душ - пам’ятати. Пам’ятати їх, їх діла, пам’ятати, в ім’я чого вони віддали свої життя, передавати цю пам’ять  наступним поколінням.
    У найпочеснішому місці залу військової слави районного краєзнавчого музею - портрети Андріїв-героїв. Матеріали про них представлені також у ліцеї імені О.С. Масельського та Шарів­ській школі, де вони навчалися. Імена А. Ольховського та А. Ваховського занесені в Книгу пам’яті загиблих за Україну.
    Напередодні  річниці загибелі бійців у Валківському краєзнавчому музеї разом з представниками української діаспори Швейцарії побували діти героїв - Катя Ольховська й Аліса Ваховська зі своїми мамами та молодша донька А. Ольховського Кіра, яка приїздила з мамою із Дніпропетровська.
    У червні герої-валківчани, які загинули на Донбасі, Указом Президента України були посмертно відзначені високими нагородами: Андрій Ольховський - орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Андрій Ваховський - орденом «За мужність ІІІ ступеня. А 21 серпня під час вшанування учасників АТО в Дніпропетровську нагороду А. Ольховського було вручено його дружині і доньці.

 

Кор. «СН».

Категорія: Без категорії | Переглядів: 204 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: