Головна » 2015 » Вересень » 8 » У МЕТРО - БЕЗ ПІЛЬГ (№ 73 від 8 вересня 2015 року)
17:06
У МЕТРО - БЕЗ ПІЛЬГ (№ 73 від 8 вересня 2015 року)

У МЕТРО - БЕЗ ПІЛЬГ

   «Я - ветеран праці, раніше, пред’явивши ветеранське посвідчення, міг їхати в метро  безплатно. Нині законом цю пільгу скасовано. Але в ЗМІ  я зустрічав інформацію про те, що міста, в яких є  даний вид транспорту, компенсуватимуть метрополітену зі свого бюджету витрати на перевезення ветеранів праці. Прошу роз’яснити, чи дійсно дана категорія пільговиків і надалі зможе користуватися  метро безоплатно.»
      (З дзвінка до редакції).
   На прохання редакції консультацію в даному питанні дає начальник відділу управління праці та соцзахисту населення райдержадміністрації Я.В. КРИВКО:

   - Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких  законодавчих  актів України» від 28.12.2014 року  № 76-VІІІ з 1 червня 2015 року скасовано право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у метрополітені.
   Ці зміни стосуються учасників війни та  осіб, на яких  поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ( членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана  війни); ветеранів праці; дітей  війни; жертв нацистських переслідувань.
   Винятком є громадяни вищезазначених категорій, зареєстровані за місцем проживання в Харкові. Згідно з рішенням 40-ї сесії 6-го скликання Харківської міської ради від 24.06.2015 р. № 1938/15 громадянам цих пільгових категорій з 1.06.2015 р. надано додаткові соці­альні гарантії - право безоплатного проїзду в харківському метрополітені.

 

Категорія: Консультпункт | Переглядів: 243 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: