Головна » 2017 » Березень » 21 » У ЛІЦЕЙ - ЗА ЗНАННЯМИ І ДОСВІДОМ (№ 23 від 21 березня 2016 року)
17:00
У ЛІЦЕЙ - ЗА ЗНАННЯМИ І ДОСВІДОМ (№ 23 від 21 березня 2016 року)

У ЛІЦЕЙ - ЗА ЗНАННЯМИ І ДОСВІДОМ

На базі Валківського ліцею імені О. Масельського відбувся обласний науково-практичний семінар на тему: «Управління розвитком освітнього  округу як  центром освітнього простору громади». Організаторами семінару були Департамент науки і освіти Харківської облдержадмі­ністрації та комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної  освіти», а його учасниками - начальники районних (міських) відділів (управлінь) освіти Харківської області. 
У ході  семінару було розглянуто ряд  питань, важливих і актуальних для тих, хто лише готується чи  на початковій стадії організації  освітнього округу та опорних закладів. А місцем для проведення семінару Валківський ліцей імені О. Масельського був обраний як освітній заклад, що вже має в цьому плані напрацювання і по праву вважається одним з  перших і кращих опорних закладів у області.
З неабияким зацікавленням слухали учасники семінару доповідь директора ліцею В.І. Грєхової, котра щедро поділилась з колегами уже набутим досвідом щодо організації освітнього  округу, методичної роботи з педагогічними працівниками та багатьма іншими напрацюваннями.
Як створювався на Валківщині освітній округ, з якими  складнощами  довелось зіткнутися під час цього  процесу, які переваги такої  форми роботи - на цьому  та багатьох інших  питаннях акцентувала увагу начальник відділу освіти Валківської райдержадміністрації В.В. Новосел.
Гостинно вітали учасників семінару, познайомивши їх з містом і районом, міський голова В.В. Скрипніченко, голова районної ради В.П. Оноша та заступник голови райдержадміністрації Н.М. Осадча.
Судячи з реакції гостей, найбільш цікавим блоком семінару  для них  був презентаційний, коли, розбившись на три  групи, вони побували в навчальних аудиторіях, оснащених найсучаснішим  навчальним обладнанням та технікою, поспілкувалися з учителями та ліцеїстами. Багато хто був просто  вражений можливостями і ресурсами, доступними  учням і викладачам закладу. Усе це, як зазначалося під час  підсумкового блоку семінару, справді не лише допомагає в освітньо-виховному процесі, а й відкриває  необмежені можливості  для педагогічної творчості, забезпечення рівного  доступу дітей сільської місцевості до якісної освіти і загалом для того, щоб  організувати навчально-виховний процес так, щоб навчання перетворилося на захоплюючий, цікавий процес пізнання для кожного учня.

Фото І. Терещенко.

Переглядів: 248 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: