Головна » 2015 » Червень » 9 » У ДАРУНОК - СВЯТО (№ 47 від 9 червня 2015 року)
17:55
У ДАРУНОК - СВЯТО (№ 47 від 9 червня 2015 року)

У ДАРУНОК - СВЯТО

Усі ми в дитинстві, чекаючи того чи іншого свята, звичайно ж мріяли про подарунки. Добра традиція робити їх дітворі живе й сьогодні. І підтримують її не тільки батьки. Трапляється, що  тато  й мама не в змозі подарувати сину чи доньці омріяну річ, поїздку чи щось інше, давно бажане. А буває й так, що дитині ні від кого чекати подарунків, бо вона залишилася без батьківського піклування. Саме в таких ситуаціях підтримують наших маленьких земляків люди доброї, щедрої  душі - благодійники. 
Ось і з нагоди Міжнародного дня захисту дітей майже 90 юних мешканців району, які належать до пільгових категорій, запросив на свято в кафе «Вітерець» благодійний фонд «Харківщина для молоді». Його керівник  депутат районної ради Ю.М. Деркач, члени фонду З.Л. Московченко і А.М. Ільченко подбали про те, щоб дітворі було тут затишно, комфортно й весело. Завдяки допомозі приватних підприємців Л.Б. Ніколенко, С.М. Лабенського, В.Ю. Бойцова, Р.І. Загоровської, а також ТОВ «Валки-хліб» та фермерського господарства «Березове» хлопчики й дівчатка змогли поласувати смачними солодощами, морозивом, соками.
Дуже сподобався всім і виступ вокально-танцювального колективу «Родзинка» РНД «Іскра». А веселий клоун так зумів «завести» дітвору, що невдовзі вже розважалися й співали всі разом - і юні артисти, й діти пільгового контингенту. Якщо ж додати, що на всіх бажаючих чекала ще й велика концертна програма на площі, то з повним правом  можна сказати - дитяче свято вдалося на славу.

 

Кор. «СН»

Переглядів: 182 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: