Головна » 2015 » Листопад » 17 » ТУТ ЗАКЛАДАЮТЬСЯ ОСНОВИ ВІРИ (№ 95 від 17 листопада 2015 року)
17:03
ТУТ ЗАКЛАДАЮТЬСЯ ОСНОВИ ВІРИ (№ 95 від 17 листопада 2015 року)

ТУТ ЗАКЛАДАЮТЬСЯ ОСНОВИ ВІРИ

Якщо ми хочемо змінити щось на краще і в суспільстві, і в собі, починати треба із себе,  зі своєї душі. І найперше - усвідомити необхідність жити за заповідями Божими. Чим раніше прийде це розу­міння, тим краще для людини.
Милістю Божою відроджується церковне життя в нашому місті, відроджується і все, що  пов’язане з ним. Так, при нашому Свято-Преображенському храмі працює недільна школа, яка знайомить дітей з азами Православ’я, дає їм  основні знання та навички, необхідні православному християнину. І це дуже добре, адже саме в дитинстві  закладаються основи духовних  і моральних цінностей людини.
Під час занять у недільній школі діти відкривають для себе Біблію, вивчають основи Православного вчення, правила  поведінки в храмі. А до Різдва Христового та Великодня вони готують невеликі театра­лізовані вистави, з якими виступають перед прихожанами та перед мешканцями Будинку милосердя.
Допомагають вихованцям недільної школи краще засвоїти подані  матеріали члени церковної громади Г.С. Білецький, А.Я. Рабада, Т.І. Циюк, С.І. Осіщева, Л.П. Гончар, А.М. Гаман, Т.І. Нестеренко, О.М. Макаренко. А С.В. Рєзнік виготовляє чудові декорації до дитячих вистав.
Недільна школа здружила дітей, і вони задоволені, коли бувають разом. Така нагода випала їм і не так давно - завдяки допомозі В.І. Буряка та настоятеля нашого храму отця Івана діти здійснили поїздку в  Екопарк і добре відпочили там. Турботами отця Івана та небайдужих валківчан і жителів ближніх населених пунктів маємо нове приміщення для проведення занять. Відкрито при Свято-Преображенському храмі і недільну школу для дорослих, у роботі якої можуть взяти участь усі бажаючі. Тож чекаємо в нашому храмі всіх, хто готовий попрацювати для здобуття богословських знань і цінує можливість робити це разом з іншими віруючими.

С. ГАВРІШЕНКО,
прихожанка Свято-Преображенського храму м. Валок.

Категорія: Світ духовності | Переглядів: 210 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: