Головна » 2015 » Травень » 16 » ТУТ ВІДЧУВАЄШ ПОДИХ ІСТОРІЇ (№ 40 від 16.05.2015 року)
14:05
ТУТ ВІДЧУВАЄШ ПОДИХ ІСТОРІЇ (№ 40 від 16.05.2015 року)

ТУТ ВІДЧУВАЄШ ПОДИХ ІСТОРІЇ 

Міжнародний день музеїв, який щороку відзначає в травні світова культурна спільнота, нині проходить під гаслом «Музеї заради сформованого суспільства». Пропонуючи цю тему, Міжнародна Рада музеїв ІСОМ називає одними з найбільших проблем сучасного світу адаптацію людини до нових реалій життя і розвиток суспільства у гармонії з природою.
Серед заходів, запропонованих Валківським краєзнавчим музеєм з нагоди свята - уроки пам’яті та вшанування відомих земляків, тематичні зустрічі, фотовиставка «Війна під час миру», виставка нових експонатів. Зокрема, напередодні Дня музеїв колекцію експонатів поповнили листи з фронту К.Ф. Вільхівського, які його дочка, жителька села Гонтів Яр К.К. Призенко передала на вічне зберігання, військові нагороди колишнього партизана Я.М. Харитоненка, передані його родиною, колекція старовинних рушників від знаменитого гончара Б.М. Цибульника, передана його вдовою Л.О. Цибульник. Відразу двоє уродженців нашого краю із прізвищем Корсун – Олексій Михайлович із Ужгороду та Володимир Пантелеймонович із Черкас – надіслали краєзнавчу літературу, що вийшла з-під їх пера.
Вивчаючи і бережно зберігаючи досвід багатьох поколінь, наш музей є історичною скарбницею, своєрідним містком, що зв’язує минуле рідного краю із його сучасним і прийдешнім.

Т.Поліщук,
директор музею.
На знімку: зустріч для вихованців дитсадка «Берізка» проводить науковий співробітник музею Л. М. Вільхівська.
Фото О. Гуренко.

 

Переглядів: 195 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: