Головна » 2016 » Січень » 9 » ТУТ КОЖЕН ПРОЯВИВ СЕБЕ (№ 4 від 9 січня 2016 року)
17:02
ТУТ КОЖЕН ПРОЯВИВ СЕБЕ (№ 4 від 9 січня 2016 року)

ТУТ КОЖЕН ПРОЯВИВ СЕБЕ

Подбати про те, щоб людям із  обмеженими  можливостями жилося комфортно в світі,  облаштованому для здорових, - обов’язок усіх нас. І тут головне - не  тільки співчуття й підтримка. Важливо допомогти таким людям повірити в свої сили, відчути себе в суспільстві рівними серед  рівних.

Саме тому в нашому районі вже  традиційними стали спортивні змагання серед  інвалідів. Ось і спартакіада з видів спорту за участі людей з особливими потребами була досить представницькою. Проводилася вона з нагоди Міжнародного  дня інвалідів. Організаторами цього заходу, який  за підтримки  райдерж­адміністрації відбувся на базі спорткомлексу «Спорт для всіх», стали фахівець Харківського  регіонального  центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Ю. Воловик, працівники сектору у справах молоді та спорту і відділу освіти РДА.
Учасників спартакіади привітав та побажав їм успіхів голова  рай­держ­адміністрації В.І. Войтенко, а гуртківці Будинку  дитячої та юнацької  творчості подарували всім чудові концертні номери. Все це додало  спортсменам і гарного  настрою, і завзяття. А отже і результати їх  виступів порадували.
Учасники спартакіади змагалися з двох видів спорту - дартсу та стрільби з пневматичної гвинтівки. На старт  вийшли дві групи  - дорослі і учні загальноосвітніх навчальних закладів району. Серед школярів переможцем змагань з обох видів спорту стала Катерина Білокінь (Валківська ЗОШ І-ІІІ ст.). Друге місце з дартсу виборов Олександр  Коньков,  учень Валківського ліцею ім. О. Масельського, другий результат зі стрільби - у  Артема Алексєєнка.  А третє місце з обох  видів спорту посів Роман Чередніченко з Шарівської  ЗОШ І-ІІІ ст.
Серед дорослих найвлучнішими стрільцями  виявилися Сергій Кулак (Сніжків), Євген Бузький та Андрій Рабада (обидва - валківчани). Вони посіли відповідно перше, друге та третє місця. Перемога  у змаганнях із дартсу дісталася теж представнику Сніжкова - ним став Сергій Євтушенко. Друге місце посів  Олександр Кадигріб (Валки), на третьому - Олексій Макаренко (Сніжків).
Загалом же змагання дали можливість кожному учаснику проявити  себе, подарували всім гарний настрій. Спортсмени одержали набори солодощів, пригощалися чаєм зі смачним печивом та цукерками. А переможцям та призерам були  вручені грамоти, медалі і подарунки.

 

Кор. «СН».

Категорія: Спорт | Переглядів: 232 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: