Головна » 2015 » Листопад » 3 » ТУТ КОЛЕКТИВ СТАБІЛЬНИЙ І НАДІЙНИЙ (№ 91 від 3 листопада 2015 року)
17:03
ТУТ КОЛЕКТИВ СТАБІЛЬНИЙ І НАДІЙНИЙ (№ 91 від 3 листопада 2015 року)

ТУТ КОЛЕКТИВ СТАБІЛЬНИЙ І НАДІЙНИЙ

Уже за виглядом станції Ков’яги - завжди доглянутою територією з клумбами, чистими платформами, затишним залом очікування - видно, який  колектив тут працює. Дружний, злагоджений, високопрофесійний, де кожен працівник добре знає свою справу і виконує її відповідально, уміло. А всі разом усвідомлюють, що від чіткого виконання ними своїх обов’язків залежить не тільки своєчасність доставки вантажів і пасажирів, а й їх безпека.
Про те, як нині живеться і працюється ков’язьким залізничникам, розповідає начальник  станції Ков’яги Т.О. Войтенко:

- Якщо проаналізувати діяльність нашої станції з початку року за показниками, то помітно, що акценти змістилися в бік перевезень пасажирів. Так, за 9 місяців поточного року в приміському сполученні перевезено 6,9 тисячі чоловік - майже на 20 відсотків більше, ніж торік за  такий період. Хоча в реальності пасажиропотік не дуже зріс, просто далеко не всі користувачі  приміських поїздів, як рік тому, так і зараз, ідуть на посадку у вагони через квиткову касу. Приміром,  вранці на нашій станції сідають в електропоїзд харківського напрямку до 50 чоловік, а оплачують проїзд у касі менше десятка.
Проблема безквиткового проїзду в приміських поїздах залишається для нашої станції, як і всієї Південної залізниці, однією з найгостріших. Збитки від таких несвідомих «зайців» залізниця несе доволі значні. А це - недоотримані кошти на підтримання станційного господарства, ремонт рухомого складу, обладнання, створення комфортних умов тим же пасажирам.
А тому, щоб якось виправити цю ситуацію, кілька місяців тому в нас було запроваджено пілотний проект, ініційований  полтавськими колегами. За цим проектом квиткові касири з нашої станції обслуговують приміські поїзди на маршрутах Ков’яги-Огульці-Полтава та Ков’яги-Огульці-Харків - продають квитки у вагонах. Не без того, що це створило для наших касирів певні організаційні незручності. Але проект себе виправдав. У вересні доходи від приміських перевезень зросли втричі порівняно з вереснем минулого року. За 9 місяців одержано 56,4 тисячі гривень - вдвічі більше, ніж  торік. Так само побільшало й перевезених пасажирів, адже їх кількість визначається за проданими квитками.
Залишаються значними й перевезення осіб пільгового контингенту: за 9 місяців - 14,2 тисячі.
Не втрачає своєї популярності у наших пасажирів послуга з попереднього продажу квитків на внутрідержавні та міжнародні маршрути. Хоча тут економічні і політичні чинники змушують людей їздити менше. І в цьому  році порівняно з попереднім пасажирські перевезення скоротилися вдвічі - 1,2 тисячі чоловік.
Дещо зменшилися й  вантажні перевезення. Хоча всі укладені на відвантаження договори ми чітко виконуємо. Самих замовлень стало менше, і це теж наслідок економічної  нестабільності. В цьому році ми  відвантажували в основному зернові і пальне, а одержували переважно дизельне пальне, а також щебінь для  дорожніх  робіт, міндобрива для  аграріїв і соляну суміш для посипання доріг взимку.
Про що особливо приємно говорити - так це про колектив станції. Вже впродовж тривалого часу він залишається стабільним, поповнюється молодими працівниками, яким є чому повчитися в наших  досвідчених майстрів. Люди по-справжньому віддані залізниці, виконують свою роботу добросовісно, із задоволенням, що дуже важливо. Тож і все  станційне обладнання, прилади, пристрої працюють без збоїв. Помітно поліпшилося останнім часом утримання колій, стрілочних переводів, якісно і своєчасно проводяться їх капітальні і середні ремонти. А це дозволяє поїздам рухатися на  перегонах з максимальною швидкістю 160 кілометрів, на станціях - 120 кілометрів.
Зараз у колективі станції 23 працівники - складачі поїздів, товарні і квиткові касири, чергові по станції, електромеханіки приладів СЦБ, станційні робітники. Ще 34 працівники знаходяться в підпорядкуванні дорожного майстра з невідкладних робіт - монтери колій, чергові на переїздах, сигналісти, які підтримують у належному стані колії і стрілки.
Не виділяючи нікого окремо, бо кожен з  наших залізничників заслуговує добрих слів, вітаю всіх з професійним святом, дякую за їх  працю і сумлінність, бажаю здоров’я, добра, професійних і особистих успіхів.

 

 

Категорія: Без категорії | Переглядів: 238 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: