Головна » 2016 » Січень » 9 » ТРІУМФ ВІКТОРА ЄРЕМЕНКА (№ 4 від 9 січня 2016 року)
17:05
ТРІУМФ ВІКТОРА ЄРЕМЕНКА (№ 4 від 9 січня 2016 року)

ТРІУМФ ВІКТОРА ЄРЕМЕНКА

Участь у цьогорічному міжнародному Форумі видавців, який відбувся у Львові, взяло 87 видавництв. Із представлених ними 463 книг авторитетне журі обрало 20 кращих.
До числа переможців Форуму увійшло подарункове видання знаменитого твору Івана Котляревського «Енеїда», що побачило світ у харківському Видавничому домі «Школа». Розробником проекту цього унікального видання і його  виконавцем став відомий український художник-ілюстратор наш земляк Віктор Єременко.
У листопаді минулого року Віктор Григорович побував у Валківському краєзнавчому музеї на творчій зустрічі із вчителями шкіл району художньо-естетичного напрямку.
Розповідаючи про роботу над творчим проектом, якому присвятив три роки свого життя, наш талановитий земляк зізнався, що «Енеїдою» захоплюється з дитинства. Інтерес до цього твору прищепив йому покійний батько, Григорій Петрович, який був людиною веселою і дотепною. Із ескізами майбутніх ілюстрацій до книги художник знайомив маму, Таїсію Гаврилівну, і сестру Людмилу, які мешкають у Валках і завжди з інтересом слідкують за творчими пошуками Віктора.

 


Кожен учасник  зустрічі мав  змогу  потримати в руках примірник  «Енеїди», помилуватися чудовими ілюстраціями цієї книги, звернутися із запитаннями до художника-оформлювача. Всі разом побажали Віктору Григоровичу  Єременку нових творчих успіхів  і сфотографувалися з ним на пам’ять. 

Т. Поліщук, 
директор  Валківського краєзнавчого музею.

Переглядів: 146 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: