Головна » 2016 » Січень » 19 » ТРАВА ЖИТТЯ КРЕМЛІВСЬКИХ ВОЖДІВ (№ 7 від 19 січня 2016 року)
17:07
ТРАВА ЖИТТЯ КРЕМЛІВСЬКИХ ВОЖДІВ (№ 7 від 19 січня 2016 року)

ТРАВА ЖИТТЯ КРЕМЛІВСЬКИХ ВОЖДІВ

Астрагал є унікальною травою, дивовижні властивості якої були відомі ще скіфським племенам в п’ятому столітті до нашої ери. Природа щедро обдарувала його унікальною здатністю накопичувати органічний селен з грунту. Причому, накопичувати селен в 5000 разів більше сусідів рослинного світу в тому ж регіоні.
Скіфські вожді, переходячи певний віковий рубіж, в обов’язковому порядку починали пити відвар цієї трави. Скіфи називали астрагал травою безсмертя.
У старих, які вживали відвар астрагалу, ніколи не виникало проблем ні з артеріальним тиском, ані з серцево-судинними та іншими захворюваннями внутрішніх органів, властивими літнім людям. При цьому вони довгі роки зберігали як тілесну молодість, так і здравість розуму, а також хорошу пам’ять.
Детальніше про астрагал можна прочитати в книзі Катерини Мелехової «Астрагал - трава життя кремлівських вождів».
У траві астрагалу виявлені селен, кверцетин, кумарини, набір амінокислот, полісахариди, стероїди, алкалоїди, астрагалін, вітаміни С і Е (переважно токоферол).
Астрагал - це комора макро- і мікроелементів: кальцію, кремнію, алюмінію, заліза, магнію, кобальту, цинку, міді, марганцю, хрому, фосфору, йоду.    .
Астрагал є одночасно прекрасним регулятором артеріального тиску і антидепресантом. Сучасна офіційна медицина застосовує його для лікування захворювань нирок.
У ході лікування препаратами астрагалу зникають головні болі, запаморочення і болі в області серця. Він зупиняє маткові кровотечі, заспокоює і зміцнює нервову система. Астрагал шерстистоквітковий є прекрасним засобом для лікування застудних захворювань, він ефективний при високих фізичних і розумових навантаженнях.
Астрагал покращує мозковий кровообіг і тканинне дихання мозку, його успішно застосовують навіть при хворобі Альцгеймера.
Прийом препаратів астрагалу практично не має протипоказань і не чинить ніякої побічної дії.
Про цілющі властивості астрагалу традиційно мовчали. У XX столітті інформацію про нього спробували засекретити. Але пам’ятаєте «кремлівську таблетку»? В основі чуда зцілення нею – саме астрагал. Можливість оприлюднити дані про лікування ним, систематизувати результати з’явилася порівняно недавно. А результати - приголомшливі.

 

Категорія: Здоров'я | Переглядів: 236 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: