Головна » 2015 » Червень » 20 » ТЕПЕР ЛІКАР ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ САМ (№ 50 від 20 червня 2015 року)
17:00
ТЕПЕР ЛІКАР ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ САМ (№ 50 від 20 червня 2015 року)

ТЕПЕР ЛІКАР ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ САМ

Шановні валківчани, ситуація в нашій родині зараз склалася так, що ми змушені звернутися до вас за допомогою. Наш батько Альберт Георгійович Волков – лікар, він працював  на Валківщині, його добре знають  жителі Сидоренкового, котрих він лікував, працюючи керівником місцевого закладу охорони здоров’я. Не раз нам, його дітям, доводилося чути  прекрасні відгуки про нашого батька, котрий справді є лікарем не лише за освітою, а й життєвими переконаннями й поглядами.

Але трапилося так, що 27 квітня 2015 року наш батько був госпіталізований з обширним інфарктом. З однієї харківської  лікарні його перевели до іншої, де й була зроблена життєво необхідна операція на серці, під час якої ми ледь не втратили його – на операційному  столі стався повторний інфаркт, а також почалося обширне  тромбоутворення по всьому тілу. Але наш батько мужньо боровся за життя.

Зараз, дякуючи Богу, і лікарям батько вже вдома і йому належить  пройти тривалий період реабілітації. Але наша сім’я зіткнулася з новими труднощами. Як пенсіонеру і медпрацівнику, котрий добросовісно платив профспілкові внески і активно  сприяв розвитку  місцевої медицини, батьку обіцяли допомогти з оплатою за операцію, яка врятувала йому життя. Але, як з’ясувалося, при  державній лікарні у відділенні кардіології знаходиться приватна операційна, про що нас поставили до відома уже після операції. У зв’язку з цим нюансом ані медзаклад, де працював А.Г. Волков багато років, ані благодійні організації, ні депутати, до яких ми зверталися, не мають  можливості надати допомогу на лікування батька на законних підставах, так, як можна було б це зробити пацієнту державного лікувального закладу.

Тепер людина, яка  прожила життя,  активно допомагаючи іншим, зараз сама потребує допомоги. Ми до останнього не втрачали надії  знайти рішення проблеми самостійно. Але обставини складаються проти нас – потрібна значна сума грошей, щоб розрахуватися за операцію, чималі кошти необхідні і для  реабіліта­ційного лікування батька. Тому й змушені ми  просити про допомогу.

Будемо щиро вдячні кожному, хто перерахує посильну суму коштів на карту батька у ПриватБанку: 5168-7572-0349-2907. Будемо безмежно вдячі і за допомогу медикаментами чи будь-яку іншу.

Анастасія Волкова (тел. 099-288-92-94).

Переглядів: 210 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: