Головна » 2016 » Серпень » 9 » ТЕПЕР ЇХ СВЯТО ВЛІТКУ (№ 65 від 9 серпня 2016 року)
17:00
ТЕПЕР ЇХ СВЯТО ВЛІТКУ (№ 65 від 9 серпня 2016 року)

ТЕПЕР ЇХ СВЯТО ВЛІТКУ

Вперше своє профе­сійне свято відзначила Національна поліція України. Встановлене воно було указом Президента Петра Порошенка у грудні 2015 року. Цим же документом глава держави скасував День міліції, який святкували 20 грудня. Отож відтепер працівники поліції відзначатимуть своє професійне свято щорічно 4 серпня – в день, коли вступив у силу Закон про створення Нацполіції.
Святкова атмосфера панувала цього дня у Валківському відділенні поліції ГУ НП України в Харківській області. Привітати правоохоронців прийшли керівники міста і району. 
Відкриваючи святкове зібрання, начальник відділу С.І. Степанов докладно зупинився на тих реформаціях, котрі зараз відбуваються у правоохоронній системі держави, особливостях переатестації співробітників поліції, яка ще продовжується. Успішно скласти цей серйозний іспит і довести свій високий рівень професіоналізму не лише перед атестаційною комісією, а перш за все, своєю щоденною службою на сторожі законності і правопорядку в районі Станіслав Іванович побажав усім працівникам відділу. А також поділився планами на подальшу роботу, спрямовану як на поліпшення умов праці колективу, так і ефективності та результативності роботи відділу загалом.
Усіляких гараздів на службі, в особистому житті, здоров’я, благополуччя, достатку щиро бажали працівникам поліції голова райдерж­адміністрації В.І. Войтенко, голова районної ради В.П. Оноша та міський голова В.В. Скрипніченко. А також запевнили, що рівень довіри громадян до правоохоронців у місті і районі постійно зростає, а значить, реформування, яке зараз переживає Нацполіція, дає позитивні результати. Грамоти райдержадміністрації, районної ради, а також Валківської міської ради стали відзнакою місцевої влади кращим із кращих. Щоправда, отримати їх особисто мали можливість не всі працівники поліції, бо й в цей святковий день багато з них проходили переатестацію, несли службу, і до такого режиму роботи їм не звикати.


Фото І. Терещенко.

Переглядів: 207 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: