Головна » 2016 » Січень » 19 » СВІТЛО НА ВУЛИЦЯХ І В ДУШІ (№ 7 від 19 січня 2016 року)
17:07
СВІТЛО НА ВУЛИЦЯХ І В ДУШІ (№ 7 від 19 січня 2016 року)

СВІТЛО НА ВУЛИЦЯХ І В ДУШІ

Благоустрій села, створення для його  мешканців комфортних  умов проживання - одне з найголовніших  завдань Сніжківської  сільської ради. Вирішення його напряму залежить  від фінансових  можливостей ради, тому  питання наповнення місцевого  бюджету і депутати, і виконком постійно  тримають  на контролі. Завдяки  такій  увазі торік було  значно  перевиконано доходну частину сільського  кошторису.  А отже вдалося віднайти кошти  на дуже важливу і потрібну справу - освітлення вулиць села.
На початку осені на черговій сесії депутати прийняли  рішення про виділення з вільних  залишків 150 тисяч гривень на ці цілі. Наступним кроком стало розроблення та затвердження кошторису вартості монтажу обладнання зовнішнього вуличного освітлення в селі, здійснення відповідних  проплат.
Сільська рада тримала на контролі виконання всіх  робіт. Спершу вуличне  освітлення було відновлено на вулицях Піонерській і Давида Нерівного, а до 1 січня - і на вулицях Молодіжній, Миру та провулку Шкільному. Це стало хорошим новорічним подарунком для селян, бо, як самі вони кажуть: світло  на вулиці - і настрій кращий.
Депутати нового  скликання  налаштовані активно продовжувати роботу в цьому напрямку, розпочату їх  попередниками. На подальшу реалізацію програми відновлення вуличного  освітлення ми запланували  виділити на нинішній рік 300 тисяч гривень. Як показують попередні підрахунки, цієї суми  має вистачити на відновлення освітлення практично  на всіх вулицях Сніжкова.
Затвердили ми також кошториси на проведення ремонту сільської  бібліотеки та другого поверху дитячого садка. Проведення цих ремонтів дасть змогу оновити  нашу книгозбірню, що неабияк порадує  читачів, а також  значно  поліпшити умови, в яких  виховується сільська малеча. Але все це, звичайно, буде зроблено  за умови наповнення місцевого бюджету. Тож саме над  цим і працюємо з перших  днів нового року.

Н. УСАНЬ,
сільський голова Сніжкова.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 215 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: