Головна » 2015 » Серпень » 29 » СВІЙ МАЙДАНЧИК У ДІТВОРИ (№ 70 від 29 серпня 2015 року)
17:00
СВІЙ МАЙДАНЧИК У ДІТВОРИ (№ 70 від 29 серпня 2015 року)

СВІЙ МАЙДАНЧИК У ДІТВОРИ

    Щовечора на спортивному майданчику масиву Перемоги у Валках збирається багато місцевої дітвори. Тут кожен може   знайти собі цікаве заняття - пограти в теніс, баскетбол, футбол, інші спортивні ігри. Мами з малюками теж постійно тут гуляють на дитячому майданчику, де встановлено лавки, гойдалки, гірка, різний ігровий інвентар. На масиві майданчик дуже популярний. Та й батькам  спокійніше, коли в дітей дозвілля організоване.
    Свого часу цей майданчик мешканці масиву облаштували гуртом. Депутат міської ради М.Д. Редько організувала встановлення тенісного столу, баскетбольних щитів, сітки, яка відмежувала спортивну зону від ігрової для убезпечення малюків. Батьки встановлювали і фарбували інвентар. Намагаємося постійно підтримувати його в доброму стані.
    Але останній раз майданчик суттєво ремонтувався кілька років тому, а потреба така назріла. Тож коли у нас на масиві побував голова райдержадміністрації В.І. Войтенко, ми  звернулися до нього з проханням посприяти в проведенні такого ремонту. І вже за кілька днів на масив прибула дорожна техніка, яка розрівняла футбольне поле. Ми були приємно здивовані таким оперативним реагуванням керівника району на наше звертання. А ще через кілька днів активісти районної організації партії «Блок П. Порошенка «Солідарність» і депутат міської  ради М.Д. Редько фарбували спортивний  та  ігровий інвентар. До них  приєдналися також батьки і старші діти. Попрацювали дружно, тож традиційні спортивні змагання для дітей, які проводяться на нашому масиві щоліта, проходили вже на оновленому майданчику.
    Ми щиро вдячні В.І. Войтенку, районній організації партії «Блок П. Порошенка «Солідарність» та М.Д. Редько за розуміння, підтримку і турботу про дозвілля та фізичний розвиток наших дітей. Варто висловити вдячність також жителям масиву А.М. Пасічнику та В.В. Федотову, які щодня приділяють свій особистий  час заняттям з дітьми як спортивні  інструктори.

 

За дорученням батьків масиву Перемоги -
Т. САВЧЕНКО.

 

Категорія: Добрі справи | Переглядів: 192 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: