Головна » 2015 » Травень » 26 » СПАСИБІ ЗА СПІВПРАЦЮ (№ 43 від 26 травня 2015 року)
17:06
СПАСИБІ ЗА СПІВПРАЦЮ (№ 43 від 26 травня 2015 року)

СПАСИБІ ЗА СПІВПРАЦЮ

Долаючи кожного робочого дня не один десяток кілометрів, поспішають до  будинків і квартир, що знаходяться на території їх обслуговування, наші поштарі. Обов’язків у них  на сьогодні чимало - друковані періодичні видання треба  доставити кожному передплатнику вчасно, хтось очікує на листа від рідних, комусь треба вручити повідомлення про посилку чи бандероль, що надійшли до поштового відділення. З нетерпінням чекають своїх поштарів у день виплат і пенсіонери, яким зручніше отримувати кошти не в банкоматах, а ось так, при  живому спілкуванні. Зручною для багатьох, особливо людей похилого віку, є  можливість придбати у працівників пошти супутні товари - макаронні   вироби, солодощі та багато іншого. Хоча носити все це в руках жінкам, яких серед поштарів  переважна більшість, ой, як нелегко. А ще зручною для багатьох послугою є можливість передплатити улюблені  газети та журнали, теж не виходячи з дому - заповнивши стандартний бланк та віддавши потрібну суму грошей поштарці. Отож і тираж періодичних видань залежить не тільки від уподобань читачів, а ще й від того,  наскільки відповідально і добросовісно ставляться до цієї частини своєї  роботи поштовики. Адже про будь-яку  газету чи журнал можна  і розповісти цікаво, і порекомендувати почитати те чи інше видання, а то й вчасно нагадати про необхідність продовжити передплату на наступний термін.
Добре розуміючи це,  маючи тісну  співпрацю і добрі стосунки з інженером центру поштового зв’язку №7 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» О.М. Гончаренко, а також  високо цінуючи працю  цього колективу, редакція газети «Сільських новин» під час проведення передплатної кампанії на перше півріччя 2015 року оголосила, що  ті поштарі, яким вдасться досягти найкращих результатів з оформлення передплати на районку, отримають не лише  слова подяки, а й грошові премії. 
Результати цього своєрідного конкурсу було підбито нещодавно. І не випадково  саме зараз, коли стартувала передплатна кампанія на друге півріччя поточного року. Бо й за її підсумками редакція «Сільських новин» має намір преміювати найактивніших щодо передплати районки поштарів. 
Принагідно хочемо запевнити й наших читачів, що всім колективом редакції докладемо зусиль, аби «Сільські новини» завжди були  найближчою до своїх читачів газетою, враховуючи всі запити і побажання читацької аудиторії і навіть фінансові можливості своїх читачів. Бо на відміну від багатьох інших видань, і районок в тому числі, котрі  збільшили на друге півріччя передплатну ціну або ж зменшили кількість виходів на тиждень, «Сільські новини», не в останню чергу завдяки підтримці  наших передплатників і рекламодавців, ні минулого, ні цього року не змінювали передплатної ціни ( 7 грн. на місяць) та кількості виходів.
Отож, не забудьте  передплатити районку на друге півріччя. А  редакція «Сільських новин» щиро  дякує за співпрацю усім працівникам ЦПЗ №7 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» і особисто листоношам поштових відділень «Валки-1» Любові Григорівні Ілюсі, «Валки-2» - Людмилі Трохимівні  Кобзар та  ВПЗ Сніжків Наталії Іванівні Клочко, які розділили місця відповідно з І по ІІІ по кількості передплачених ними на І півріччя «Сільських новин».

 

На фото: (зліва направо) Л.Т. КОБЗАР, Н.І. КЛОЧКО, Л.Г. ІЛЮХА.
Фото І. ТЕРЕЩЕНКО. 

 

Переглядів: 194 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: