Головна » 2015 » Вересень » 8 » СЛУХАЄ КОЛЕГІЯ (№ 73 від 8 вересня 2015 року)
13:10
СЛУХАЄ КОЛЕГІЯ (№ 73 від 8 вересня 2015 року)

СЛУХАЄ КОЛЕГІЯ

   На черговому засіданні колегії райдерж­адміністрації спільно з адміністративно-господарським активом району, що відбулося під головуванням керівника району В.І. Войтенка,  розглядалося три питання. Підсумки економічного і соціального розвитку району розгорнуто проаналізувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації І.П. Івашина. Відзначено зростання реалізації промислової продукції, розширення зовнішньоекономічного обороту, збільшення продуктивності дійного поголів’я в тваринництві, суттєве перевиконання районного бюджету та бюджету Пенсійного фонду району.
Разом з тим в соціально-економічній сфері ще залишається низка важливих невирішених питань. У їх числі - скорочення поголів’я корів і виходу молодняка великої рогатої худоби та свиней, що негативно впливає на стан тваринницької галузі. Залишається високою заборгованість з виплати зарплати. Через відсутність фінансування не виконується  запланований обсяг ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, житлово-комунального господарства та ремонту доріг комунальної власності. 
   Чимало проблем існує і в галузі електрозв’язку та радіокомунікацій, особливо в тому, що стосується ремонту ліній і обладнання. Тим часом радіоточки залишаються зараз єдиним засобом оповіщення населення на випадок надзвичайних ситуацій, і скорочувати їх кількість не можна, як наголошувалося на зібранні. 
   Про виконання районної програми зайнятості населення та про те, що робиться в цьому напрямку управлінням праці і соці­ального захисту населення райдержадміністрації і районним центром зайнятості, проінформувала заступник начальника управління праці Т.В. Зачепа. Йшлося, зокрема, про організацію громадських оплачуваних  робіт і залучення до участі в них незайнятого населення, інформування щодо можливості працевлаштування незайнятих осіб,  у тому числі переміщених із зони АТО, профорієнтаційну роботу та професійне навчання згідно із  замовленням роботодавців, роз’яснювальну роботу, спрямовану на легалізацію робочих місць.
   Про результати роботи в першому півріччі РВ ГУМВС України в Харківській області (з обслуговування Валківського і Коломацького районів) щодо боротьби з кримінальними  правопорушеннями, захисту  правопорядку йшлося у доповіді тимчасово  виконуючого обов’язки начальника райвідділу В.В. Романчука.  За звітний період, зазначалося, правоохоронцями вжито організаційних і профілактичних заходів щодо боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку, безпеки громадян, що дозволило не допустити  ускладнення криміногенної ситуації в районі. Розроблено додаткові заходи щодо виявлення та розкриття кримінальних правопорушень, оновлено слідчо-оперативні групи  з їх розслідування.
   В доповнення виступу заступник міжрайонного прокурора О.В. Кушнаренко проінформував про заходи міжрайонної прокуратури щодо запобігання злочинності, виявлення фактів корупції.
   Заслухали учасники зібрання й інформацію про підсумки цьогорічних жнив та польові роботи осіннього комплексу, яку озвучила начальник управління агропромрозвитку райдержадміністрації М.Д. Редько.

Кор. «СН».

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 190 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: