Головна » 2015 » Вересень » 15 » СКЛАД АКТИВУ ОНОВИВСЯ (№ 75 від 15 вересня 2015 року)
17:07
СКЛАД АКТИВУ ОНОВИВСЯ (№ 75 від 15 вересня 2015 року)

СКЛАД АКТИВУ ОНОВИВСЯ

   Звітно-виборчу кампанію в первинних ветеранських  осередках міста завершила конференція ветеранів-городян, яка відбулася наприкінці серпня. Присутні на ній делегати не тільки обрали новий склад свого активу, а й обмінялися думками щодо статутної діяльності ветеранських об’єднань, обговорили важливі  моменти і проблеми буття літніх людей, поспілкувалися щодо цього та з інших питань з міським головою В.В. Скрипніченком, начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації І.В.Горошком, головою районної  організації ветеранів В.Я. Клочко, які теж взяли участь у роботі зібрання.
Нині в місті діють 26 ветеранських організацій на базі підприємств і установ та одна територіальна, яка об’єднує пенсіонерів уже не існуючих підприємств. Ці осередки налічують понад 1,5 тисячі членів усіх категорій.
Незважаючи на кризові явища, складні соціально-економічні, полі­тичні, правові умови, які останнім часом спостерігаються в державі, міська рада ветеранів, зазначила її голова А.Д. Шило в своїй звітній доповіді, проводила цілеспрямовану роботу щодо поліпшення соці­ального захисту пенсіонерів, моральної та матеріальної їх  підтримки. Ця робота велася спільно з активами первинних осередків, міською радою, управлінням праці та соцзахисту населення, відділенням Пенсійного фонду в районі, терцентром, базовими підприємствами, спонсорами. Міська рада ветеранів ретельно слідкує за дотриманням законодавства щодо надання пільг різним категоріям пенсіонерів. Її волонтерський центр постійно надає допомогу найбільш цього  потребуючим самотнім стареньким.
Триває цілеспрямована організа­ційна робота, вдосконалюється структура об’єднання. За останні роки значно оновився склад ветеранського активу міста та активів первинних осередків. Так, у ході нинішньої виборчої кампанії в шістьох первинних осередках переобрано за станом здоров’я голів. У ліцеї імені О.С. Масельського ветеранську організацію очолила В.О. Клименко, у відділі освіти - Л.Я. Онацька, у відділі культури і туризму - О.А. Войтенко, в управлінні агропромрозвитку - В.А. Новосел, в АТП-16341 - М.А. Котляр, у райпобуткомбінаті - Н.Г. Веселова. Керівники міських ветеранських осередків, наголошувалося, в переважній більшості - люди відповідальні, віддані громадській роботі і свої обов’язки виконують як слід.
Та разом з тим позитивним, що робиться ветеранським  активом, зазначила доповідачка, ще залишаються певні недопрацювання, які слід врахувати, визначаючи пріоритети подальшої роботи. 
Присутні на конференції представники ветеранської громади міста дали свою оцінку діяльності активу за всіма її напрямками, передбаченими статутом (соціальний, робота з молоддю, волонтерський рух, співпраця з місцевою владою, терцентром, засобами масової інформації, участь у житті міста), і відзначили її загалом позитивно. Знову звернулися до наболілої проблеми фінансової підтримки, яку одержують від  базових  підприємств далеко не всі ветеранські осередки. А дехто з керівників і зовсім відмежувався від ветеранів своєї установи. Загалом, всі виступаючі дотримувалися думки, що за нинішньої ситуації в державі і ставлення її до літніх громадян краще працювати у ветеранських осередків немає можливості.
Подякував за активну життєву позицію та співпрацю поважній еліті громади міський голова В.В. Скрипніченко. А ще принагідно проінформував про те, що робиться міськрадою в плані благоустрою, відновлення вуличного освітлення, поліпшення побуту городян, впровадження енергозберігаючих технологій в дошкільних закладах.
Проаналізувавши роботу міської ради  ветеранів за звітний період, висловивши щодо цього свої зауваження і побажання, учасники  конференції обрали раду в складі 28 осіб. Очолити її знову доручили Аллі Дмитрівні Шило, яка головує у міській раді ветеранів  більше 10 років.

 

І. ЦІКАЛО.
На знімках: (вгорі) президія конференції А.Д. Шило, В.Я. Клочко, Л.В. Білостоцький, В.В. Скрипніченко; виступають члени активу А.А. Бондаренко, В.А. Білоус, М.С. Кузьменко.

Фото автора.

 

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 244 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: