Головна » 2015 » Травень » 30 » СКІЛЬКИ КОШТУЄ РАЙОНКА? (№ 44 від 30 травня 2015 року)
17:40
СКІЛЬКИ КОШТУЄ РАЙОНКА? (№ 44 від 30 травня 2015 року)

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РАЙОНКА?

З таким запитанням звернувся до редакції «Сільських новин» один із читачів, прочитавши в попередньому номері газети, що передплатна ціна «Сільських новин» на місяць становить 7 грн. Слід визнати, що була вказана не ціна передплати, а видавнича вартість, яку щорічно до початку передплатної кампанії на наступний рік для редакції затверджують депутати районної ради. Ціна ж передплати будь-якого періодичного видання складається із видавничої вартості та вартості послуг зв’язку з доставки. Тобто, за те, щоб газету написали, зверстали і надрукували, передплатник платить 7 грн., і ще 1,21 грн. – за послуги поштовиків по перевезенню і доставці видання. Тому в каталозі періодичних видань вартість «Сільських новин» з доставкою на місяць становить  8,21 грн.
Додатково відділення зв’язку беруть іще невеликі кошти за приймання предплати. Якщо видання передплачується на 1 місяць, за це треба сплатити 0,90 грн. При передплаті на 3 місяці ця сума становить 2,10 грн., на 6 місяців – 2,55 грн. і на рік – 3,90 грн.


Таким чином, вартість «Сільських новин» з доставкою і прийманням передплати становить:

  • на 1 місяць – 9,11 грн.;
  • на 3 місяці – 26,73 грн.;
  • на 6 місяців – 51,81 грн.;
  • на 12 місяців – 102,42 грн.

До 20 червня триватиме передплата на «Сільські новини» на друге півріччя. Тобто, залишилося три тижні, щоб встигнути стати передплатником районки на наступні один, три чи шість місяців. 


До речі, “Сільські новини” – одна з небагатьох газет, яка не збільшувала передплатної ціни на друге півріччя.


Оформити передплату можна як у  відділеннях пошти, так і в листонош, які приносять пошту вам додому. Бажаючі можуть звернутися з питань передплати і до редакції «Сільських новин» (м. Валки, проспект Леніна, 6).

Будьмо разом і надалі!

Редактор І. Обихвіст.

Переглядів: 197 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: