Головна » 2015 » Грудень » 17 » СКАРБНИЦЯ ЗДОРОВ'Я (№ 103 від 15 грудня 2015 року)
12:03
СКАРБНИЦЯ ЗДОРОВ'Я (№ 103 від 15 грудня 2015 року)

СКАРБНИЦЯ ЗДОРОВ'Я

У листопаді розширилася мережа «Скарбниця здоров’я». У місті Валки Харківської області гостинно відчинила двері ще одна «Скарбниця», на полицях якої – фіточаї, трав’я­ні бальзами та монозбори, широкий вибір ефірних олій, настої і настоянки, сиропи, гелі, мазі, спреї. Кожен може обрати ту форму препарату, яка найбільш зручна для використання. Назви виробників, з якими співпрацює «Скарбниця здоров’я», говорять самі за себе: науково-виробниче об’єднання «Екомед», протипухлинний науково-лікувальний фітоцентр «Фенікс», Товариство «Натураліс», «Скарбниця народної медицини», генеральний директор якої – учениця Данила Зубицького, фітотерапевт Тетяна Ансович, та ін. Ефективність дії профілактично-лікувальних препаратів від названих виробників клінічно підтверджена науковими дослідженнями. Не менш важливо, що ці засоби практично не мають протипоказань у застосуванні.
Очолила валківську «Скарбницю здоров’я» прекрасний фахівець, людина з величезним досвідом роботи – провізор вищої категорії, член Асоціації фахівців народної та нетрадиційної медицини Розумна Ніна Іванівна. 
Свій трудовий шлях Ніна Іванівна розпочала у далекому 1988-му році, коли з відзнакою закінчила Харківський фармацевтичний університет. Влаштувалася працювати провізором  аптеки у м. Валки. Згодом, завдяки своїм здібностям, знанням та наполегливості, була призначена завідуючою рецептурно-виробничим відділом центральної районної аптеки у м. Валки, яка займалася виготовленням лікарських засобів на замовлення за рецептами лікарів.
З 2000-го року Ніна Іванівна пов’язала своє життя з фітотерапією. 15 років ця талановита й віддана своїй справі жінка працювала завідуючою аптеки «Зелена планета», основна діяльність якої була пов’язана з виготовленням лікувальних засобів на  основі лікарської рослинної сировини. Саме завдяки цій роботі вона стала фахівцем, відомим не лише у Валках та в Харківській області, а й далеко за її межами. Адже фітозасоби, виготовлені безпосередньо під керівництвом Н.І. Розумної, допомогли одужати багатьом людям у різних куточках нашої країни. 
Проте Ніна Іванівна не зупинилась на досягнутому. Збагачувала свій досвід тісною співпрацею з відомою в Україні людиною, засновницею «Зеленої планети» Наталею Земною. Працюючи з Наталею Петрівною, зокрема перебуваючи на прийомах хворих, які вона проводила, Ніна Іванівна поглиблювала свої вміння на практиці. З часом це дало їй можливість проводити самостійні консультації хворих. 
У 2006 році Н.І. Розумна  підвищила фаховий рівень у Київському медичному Інституті української асоціації народної медицини. Саме тут вона здобула безцінний досвід та знання з фітотерапії завдяки професору, доктору медичних наук Гарник Тетяні Петрівні, яка на даний час завідує кафедрою фітотерапії Київського медичного університету УАНМ.

Щоб отримати безкоштовну консультацію висококваліфікованого фахівця Розумної Н.І., а також придбати фітопродукцію за доступною ціною, звертайтеся за адресою: м. Валки, вул. Карла Лібкнехта, 8 (Будинок побуту, цокольний поверх); телефон для довідок 095-233-31-31; 066-671-81-09. Графік роботи: пн.-пт. – з 9.00 до 17.30, сб. – з 9.00 до 14.00, нд. – вихідний.

Категорія: Здоров'я | Переглядів: 408 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: