Головна » 2015 » Грудень » 22 » ШВИДКА ДОПОМОГА ПО ГОСПОДАРСТВУ (№ 105 від 22 грудня 2015 року)
17:03
ШВИДКА ДОПОМОГА ПО ГОСПОДАРСТВУ (№ 105 від 22 грудня 2015 року)

ШВИДКА ДОПОМОГА ПО ГОСПОДАРСТВУ

Підприємництво  сьогодні - доволі поширений вид самозайнятості населення. Але хто займається бізнесом, чи бодай спробував себе в цій царині, знають, що одного лише  бажання для успішного започаткування власної справи замало. Окрім певних фінансових вкладень, знання хоча б  основних профільних законів, потрібні ще   відповідна вдача та уміння чітко  орієнтуватися в сучасному ринку послуг і потреб населення.
Саме так веде й розширює свій бізнес С.В. Тижненко. Сергій Васильович став першим, хто у нашому  районі організував роботу  ритуальної служби, яка комплексно надає всі необхідні послуги для   організації поховання. Зараз засноване  С.В. Тижненком приватне підприємство «СТАВ+» має декілька підрозділів і, відповідно, сфер діяльності.
Але життя само підкидає все нові й нові ідеї, і Сергій Васильович чітко  вирізняє з них ті,  що найбільш затребувані на  даний час. Саме так і прийшла   думка організувати  підприємство, яке надавало б різноманітні послуги населенню.
З власного досвіду спілкування з людьми, розповідає С.В. Тижненко, знаю, що є чимало таких, котрі не мають фізичної можливості  або ж часу, щоб прибрати сніг на подвір’ї взимку, скопати город, вигребти листя тощо. І готові б комусь заплатити за це,  та не знають, до кого   звернутися.
Або ж інший аспект - незначні ремонтні роботи: заміна замка в дверях, розбитої шибки у вікні, пошкодженої шиферини на даху тощо. Це також далеко не   всі вміють і можуть  зробити.
А хіба рідкість у нас, коли, скажімо,  прорвало трубу водопостачання, засмітився унітаз,  потрібно відремонтувати електророзетку, а люди не знають, до кого звернутися?
Створити таку швидку службу допомоги по господарству і має намір С.В. Тижненко. Зрозуміло, що будь-який бізнес передбачає певну вигоду, бо  ж треба й працівникам за виконану роботу заплатити,  і потрібний інструмент придбати. Але, запевняє Сергій Васильович, зважаючи на невеликі статки  більшості жителів району, тарифи будуть помірними і доступними.
Цілком можливо, ділиться роздумами підприємець, що  до вже згаданих видів послуг додадуться також прибирання помешкань, миття вікон, саджання квітів і дерев та ще багато чого. Життя і люди самі визначать попит на ті  чи інші види послуг. Можливе також укладення угод на регулярне виконання певних робіт, як, наприклад,  догляд за могилами, прибирання житла тощо. А для пос­тійних  клієнтів доцільно і правильно буде  передбачити систему знижок.
Зараз робота по створенню такої служби тільки починається, але  хотілось би почути  думки валківчан щодо того, які види  послуг найбільш потрібні. Маємо  намір працювати не лише у Валках, а й в інших населених пунктах району. Зараз, говорить Сергій Васильович, я бачу це через співпрацю з сільськими радами. Скажімо, люди подають до  місцевих рад заявки, ми ж з  відповідними спеціалістами, у  визначений день приїжджаємо  в село і виконуємо роботи. Бо ж, зрозуміло, за кожним  одиночним замовленням з нинішньою вартістю бензину не наїздишся. А, можливо,  люди підкажуть якісь інші, більш  прийнятні для них варі­анти. Тому я завжди готовий  вислухати  будь-які ідеї, пропозиції, зауваження, щоб якнайкраще організувати  роботу такої служби, запевняє С.В. Тижненко, а головним її завданням бачу не «здерти три шкури» з замовника, а за доступну плату забезпечити надання якісних послуг. Отож, якщо маєте  потребу в якихось послугах по господарству чи хочете поділитися ідеями й думками щодо  організації роботи служби, телефонуйте: 095-488-00-03, 068-995-12-22.

Категорія: Без категорії | Переглядів: 292 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: