Головна » 2017 » Січень » 21 » ШКОЛА ЗРОСТАННЯ ДУХОВНОГО (№ 6 від 21 січня 2017 року)
17:10
ШКОЛА ЗРОСТАННЯ ДУХОВНОГО (№ 6 від 21 січня 2017 року)

ШКОЛА ЗРОСТАННЯ ДУХОВНОГО

“Христос народився! Славімо його!” – цими словами привітали з Різдвом прихожан Свято-Преображенського храму  нашого міста діти, які відвідують Недільну школу храму. В ці святкові дні вони підготували та подарували прихожанам виставу, в якій  розповідається про Різдво Господа Ісуса Христа, про прокляття царя Ірода та його жахливу смерть. Завдяки старанням  вихованців школи їм вдалося не лише розкрити зміст подій, що відбувалися більше двох тисяч літ тому, а й змусити  людей знову замислитися над християнськими істинами. І, зокрема, над тим, що для спасіння потрібне щире покаяння. Щоб не трапилося з людьми те, що із зухвалим  та гордим царем Іродом. Він хотів  володіти всім світом, знехтувавши дарованою Богом людству  милістю спасіння, за що і був покараний Господом.
Після поздоровлень і вистави юні вихованці співали колядки, які припали до душі прихожанам.
А ще всім було дуже приємно бачити, що в храмі діти  зростають духовно, засвоюючи ази Православ’я. Адже ті цінності, які дитина здобуде на початку свого шляху, вона пронесе через усе життя, як сказано про це в Святому Письмі: “Настав юнака при початку шляху його: він не  відхилиться від нього, коли і постаріє”. Саме для здобуття цих вічних цінностей і ходять діти кожної неділі до нашої школи. Діє при нашому храмі і Недільна школа для дорослих.
За допомогу в роботі школи ми щиро вдячні настоятелю нашого храму протоієрею Івану Пилипіву, матушці Ларисі, а також послушниці Ользі Баштаковій. Приєднатися до нашої дружної общини, одержати необхідні православному християнину знання  можуть і дорослі, і діти.


С. Гаврішенко,
вчитель Недільної школи Свято-Преображенського храму м. Валок.

 

Категорія: Світ духовності | Переглядів: 244 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: