Головна » 2016 » Квітень » 2 » ЩОБ ЗАРПЛАТА ВИЙШЛА З ТІНІ (№ 28 від 2 квітня 2016 року)
17:40
ЩОБ ЗАРПЛАТА ВИЙШЛА З ТІНІ (№ 28 від 2 квітня 2016 року)

ЩОБ ЗАРПЛАТА ВИЙШЛА З ТІНІ

Заробітна плата і темпи її зростання завжди були й залишаються не лише індикатором рівня достатку населення, а й показником розвитку чи падіння економіки. Включені вони і до рейтингів, за якими оцінюється робота нашого району. За рівнем заробітної плати і темпами її росту район знаходиться відповідно на 23-му та 32-му місцях серед 34 міст та районів області. І це при тому, що середньомісячна заробітна плата в нас зросла за 2015 рік у порівнянні з 2014 роком на 11,7 відсотка і склала 2828 грн.
Найбільш оплачуваними в економіці Валківщини є працівники  сільського господарства (їх місячний заробіток складає 3610 грн.), оптової та роздрібної торгівлі (3632 грн.), державного управління (2995 грн.), будівельної галузі (2745 грн.). Значно нижчою залишається заробітна плата на підприємствах транспорту (1882 грн.) та промисловості (1855 грн.).
Управління праці та соці­ального захисту населення щоквартально  здійснює моніторинг середньомісячного заробітку в розрізі підприємств, установ та організацій району. Ним розроблено та організовано виконання заходів щодо зростання  рівня заробітної плати  працівників  усіх суб’єктів господарювання. Проводиться, зокрема, системна робота із забезпечення своєчасного введення мінімальної заробітної плати при зміні її розміру. В цьому питанні моніторингом охоплено майже всі підприємства, проаналізовано рівень оплати праці більш як 2500 працівників. При цьому встановлено, що лише на 16 відсотках обстежених підприємств дотримується міжпосадове співвідношення в оплаті  праці при введенні мінімальної заробітної плати. На шести відсотках підприємств застосовувався неповний робочий день. Все це, звичайно ж, негативно вплинуло на темп росту заробітної плати в районі.
На сьогодні дуже  важливим завданням і в масштабах держави, і на місцевих рівнях залишається боротьба з тінізацією заробітної плати. Адже заробітна плата – це одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, роботодавців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Основа соці­альної захищеності праці­вника – офіційне укладення  трудових відносин, виплата належної йому суми заробітку. А нелегальна зарплата не лише послаблює соціальний захист працівників, а й зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. 
Управлінням праці та соціального захисту населення  розроблені і впроваджуються комплексні заходи щодо сприяння легалізації заробітної плати. В районі створена робоча група, що працює в даному напрямку. Щоквартально  Валківське відділення Нововодолазької ОДПІ надає управлінню праці та соцзахисту населення перелік підприємств, на яких заробітна плата не досягає мінімальної. Управління здійснює моніторинг  таких підприємств, з’ясовує причини низького рівня зарплати. Керівники цих підприємств запрошуються на засідання робочої групи для надання пояснень та вжиття заходів. За рішенням робочої групи перелік підприємств, заробітна плата на яких у 2015 році була нижчою за мінімальну, направлено до Головного управління державної служби з питань праці в Харківській області для проведення перевірок.
За результатами  першого кварталу 2016 року податковою службою виявлено п’ять юридичних  осіб, які мали доход і не здійснювали сплату податку з доходів фізичних осіб, єдиного  соціального внеску та по яких відсутні дані фонду оплати праці. Найближчим часом на засідання робочої групи будуть запрошені керівники цих підприємств.
У питанні сприяння легалізації трудових відносин управління праці та соці­ального захисту населення працює спільно з райо­нним  центром зайнятості, проводячи роз’яснювальну роботу щодо переваг офіційного працевлаштування як з роботодавцями, так і з працівниками.

І. Горошко,
начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Переглядів: 296 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: