Головна » 2015 » Грудень » 22 » ЩОБ ПЛАТЕЖІ НАДХОДИЛИ ВЧАСНО (№ 105 від 22 грудня 2015 року)
17:07
ЩОБ ПЛАТЕЖІ НАДХОДИЛИ ВЧАСНО (№ 105 від 22 грудня 2015 року)

ЩОБ ПЛАТЕЖІ НАДХОДИЛИ ВЧАСНО

Професійне свято - це завжди нагода  підбити підсумки роботи  установи за рік. Так, аналізуючи діяльність районного відділення «Харківенергозбуту»,  можна впевнено сказати, що у нас є вагомі здобутки. Зокрема, вдалося поліпшити технічно-економічні показники роботи відділення. Введено систему електронного обі­гу документації, що забезпечує зручний, швидкий, надійний та  економічний обмін документами між споживачами й енергопостачальною компанією.
Як і раніше, основним у роботі нашої  служби залишається контроль за обліком споживання електрики, недопущення перевищення нормативів втрат електроенергії на її транзит, збір коштів за спожиту електрику, щомісячні  зняття показників електролічильників. Усі ці завдання наш колектив успішно виконує, виявляючи свою фахову компетентність і високий професіоналізм.
Нинішнє покоління енергетиків нашої служби гідно продовжує традиції своїх попередників і наставників. І зараз є всі підстави сподіватися, що й наступний рік стане для   нашого колективу плідним, що й нові виробничі завдання будуть успішно виконано, адже працюють  у нас по-справжньому кваліфіковані, віддані своїй справі спеці­алісти. Це, зокрема, заступник начальника відділення Є.О. Гончаров, старший інспектор В.О. Котляр, інспектори А.М. Вовк та О.В. Гребінник, економіст О.Л. Багмет, начальник абонентського  відділу О.В. Дригайло.
З нагоди нашого професійного свята вітаю весь колектив «Енергозбуту» та наших колег - всіх енергетиків району, бажаю всім мирного  неба, міцного здоров’я, благополуччя та успіхів. Нехай надійною опорою в житті залишаються родини та друзі.


Р. КОТЛЯР,
начальник районного відділення «Харківенергозбуту».
На знімках: економіст  О.Л. БАГМЕТ, інженер С.В. МАТЮШОВА, технік групи збуту М.О. БІЛОСТОЦЬКА; начальник  абонвідділу О.В. ДРИГАЙЛО, технік абонвід­ділу А.А. ТИМОЩЕНКО.
Фото І. Цікало

 

Переглядів: 171 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: