Головна » 2017 » Серпень » 8 » ЩОБ НАВЧАЛОСЯ КОМФОРТНО (№ 63 від 8 серпня 2017 року)
07:00
ЩОБ НАВЧАЛОСЯ КОМФОРТНО (№ 63 від 8 серпня 2017 року)

ЩОБ НАВЧАЛОСЯ КОМФОРТНО

Упродовж минулого тижня в районі проводився традиційний серпневий огляд навчально-виховних закладів. Комісія в складі заступника голови райдержадміністрації Н.М. Осадчої, спеціалістів відділу  освіти, районної  служби з надзвичайних ситуацій та районної  Держпродспоживслужби працювала в напруженому режимі, щодня відвідуючи  близько десяти  освітніх  установ. Перевірялася їх  підготовка до нового  навчального  року за низкою важливих показників - готовність навчальних  та допоміжних приміщень, харчоблоків, котелень, опалювальних систем, ведення документації, забезпеченість навчальними та ігровими мате­ріалами, дотримання вимог  пожежної  безпеки та інше.
Так, зокрема, у вівторок комісія побувала в школах і дитячих  садках населених пунктів південно-східної частини району - від  Минківки до Сидоренкового.
Усі тамтешні навчальні заклади - а це Минківська філія ліцею  імені О. Масельського, загальноосвітні школи та дитячі садки Мельникового, Олександрівки, Сидоренкового, Благодатненський ДНЗ, Серпневий НВК - справили загалом позитивне враження, їх  підготовка до навчального  року суттєвих зауважень не викликала. Тут проведено внутрішні поточні ремонти приміщень - пофарбовано, замінено шпалери, поповнено наочність, ігрові й спортивні матеріали, а  в деяких  - і більш  сер­йозні оновлювальні роботи. Слід відзначити, що  в усіх оглянутих школах грунтовно поремонтовано спортзали, в деяких -з відповідним оформленням, як, приміром, у Серпневому НВК. Це тим більш важливо, бо в деяких закладах поремонтувати спортивні приміщення не було можливості вже тривалий час.
Важливий позитивний момент - скрізь до підготовки освітніх закладів активно долучилися місцеві ради - Мельниківська, Минківська, Благодатненська, Олександрівська, Сидоренківська. Ними виділялися кошти  на придбання матеріалів для ремонтних робіт, нового  обладнання тощо. У Мельниківській школі на кошти сільради оновлено спортінвентар. Значний обсяг робіт за фінансової підтримки місцевої ради виконано в  Сидоренківському ДНЗ, зокрема заміну сантехніки, частини вікон. Благодатненська сільська рада внесла частку співфінансування міні-проекту Серпневого  НВК щодо заміни зовнішніх дверей за обласною програмою «Разом у майбутнє». Фінансували сільські ради й виготовлення проектної  документації для подальших ремонтів шкіл за надзвичайною кредитною програмою з відновлення України, яку фінансує Європейський кредитний банк.
Благодійну допомогу в підготовці до навчального року надавали освітнім закладам також батьки, базові господарства, спонсори.
Більш докладна інформація про підсумки серпневого огляду навчальних закладів району - в наступних випусках «СН».

 

Фото І. Цікало.

Переглядів: 429 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: