Головна » 2016 » Січень » 1 » ЩОБ МИНУЛИ СВЯТА БЕЗ ПОЖЕЖ (№ 1-2 від 1 січня 2016 року)
17:02
ЩОБ МИНУЛИ СВЯТА БЕЗ ПОЖЕЖ (№ 1-2 від 1 січня 2016 року)

ЩОБ МИНУЛИ СВЯТА БЕЗ ПОЖЕЖ

Вітаючи всіх жителів Валківщини з Новоріччям, райвідділ Головного управління ДСНС України в Харківській області нагадує прості правила пожежної безпеки, яких  слід  дотримуватися, встановлюючи новорічну ялинку, аби ніякі непередбачувані ситуації не зіпсували свят.
Насамперед слід пам’ятати, що за виконання вимог  пожежної безпеки відповідальні власники будинків, а в навчальних закладах, установах, підприємствах - їх керівники. В кожному  приміщенні, де встановлено ялинку (в установах), мають бути чергові з обслуговуючого персоналу. Ялинку потрібно надійно закріпити, встановлювати не ближче, ніж за 1 метр від опалювальних приладів. Не можна, щоб вона  закривала виходи з приміщення.
Щоб не загорілася вата, папір та інші легкозаймисті матеріали, які використовують для прикрашання ялинки, їх попередньо обробляють вогнезахисним розчином. Для його приготування 1 кілограм солі розчинити в 5 літрах води. Оброблені ним матеріали не змінюють кольору і не горять.
Правила пожежної безпеки забороняють прикрашати ялинку  целюлозними виробами, що легко займаються, стріляти в її бік з хлопавок та петард, запалювати поряд бенгальські вогні. Гірлянди з електроламп мають бути  тільки низької напруги й обов’язково зі справною електромережею.
Під час проведення Новорічного свята в громадських  місцях поблизу ялинки слід мати напоготові ковдру, ємність з водою, 2-4 вогнегасники.

С. НАЛИВАЙКО,
заступник начальника  РВ ГУ ДСНС України в Харківській області.

Переглядів: 194 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: