Головна » 2016 » Січень » 19 » ЩО ЛІКУЄ ВОДОХРЕСНА ВОДА (№ 7 від 19 січня 2016 року)
17:00
ЩО ЛІКУЄ ВОДОХРЕСНА ВОДА (№ 7 від 19 січня 2016 року)

ЩО ЛІКУЄ ВОДОХРЕСНА ВОДА

З 18 на 19 січня у Водохресну ніч, в світі відбувається велике чудо - на всю воду на Землі сходить Дух Божий і вона стає цілющою. 

Ці властивості водохресної води не заперечують і медики. Вона нормалізує імунну, ендокринну, нервову систему.  Відомі випадки, коли кілька її крапель, влитих в рот хворому, що знаходився без свідомості, приводили його до тями і змінювали хід хвороби до поліпшення. Тому цілющу силу водохресної води можна використовувати на благо свого здоров’я. Для цього в якості профілактики приймають її всередину по ковтку натщесерце від усіх хвороб, найчастіше - з шматочком просфори. У великій кількості пити щодня її не рекомендується, бо водохресна вода дуже енергетично сильна. Вранці потрібно встати, перехреститися, попросити на день, що почався, благословення у Господа, потім вмитися, помолитися і прийняти ковток великої агіасми. Якщо приписане вживання ліків натщесерце, то спочатку п’ють святу воду, а потім ліки. Не потрібно додавати в ліки святу воду, ліки краще приймати з молитвою. По суті, щоранку бажано починати з води, щоб активувати роботу організму після сну. 
Священнослужителі рекомендують окроплювати свяченою водою їжу, а під час хвороби використовувати як ліки. 
Вельми результативно випивати вранці натще склянку охолодженої до кімнатної температури кип’я­ченої води, в яку додана столова ложка водохресної води. 
За допомогою водохресної води виганяють демонів, бісів, злих духів, окроплюючи нею людей, житло, меблі, всяку річ. Але водохресна вода  допомагає і зцілює тільки тоді, коли її ми п’ємо з молитвою і намагаючись жити за Божими запові­дями. 
Необхідно пам’ятати, що водохресна вода - це святиня, до якої доторкнулася благодать Божа, і тому до неї необхідне побожне ставлення. Тільки при такому ставленні вона залишається довгий час свіжою, приємною на смак. Збері­гати її бажано в темному місці, а найправильніше - під домашнім іконостасом 
Виливати святу воду можна тільки в певне місце, не зневажуване ногами. Не рекомендується наливати святу воду в дитячу купіль. Краще давати дитині пити святу воду і регулярно причащати її. Не слід розбавляти воду у ванні для купання святою водою, так як після цього вона зливається в каналізацію, а це просто неприпустимо. Також не слід поливати рослини святою водою. Деякі з них просто засихають. 
Категорично забороняється, набираючи святу воду та користуючись нею,  лаятися, сваритися, здійснювати  неблагочестиві вчинки, допускати погані думки. При цьому свята вода втрачає свою цілющу силу. 
Не  забувайте, що водохресна вода - святиня, і нехай вона принесе вам зцілення. 
Будьте здорові! 

Категорія: Світ духовності | Переглядів: 275 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: