Головна » 2016 » Січень » 30 » ЩЕ НЕ ЕПІДЕМІЯ, АЛЕ... (№ 10 від 30 січня 2016 року)
17:03
ЩЕ НЕ ЕПІДЕМІЯ, АЛЕ... (№ 10 від 30 січня 2016 року)

ЩЕ НЕ ЕПІДЕМІЯ, АЛЕ...

Про ситуацію щодо захворюваності населення району на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, ефективність  проведення  протиепідемічних  заходів йшлося на засіданні  комісії  з питань  техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміні­страції, яке відбулося 27 січня. Заслухавши інформацію головного  спеціаліста  відділу епідеміологічного  нагляду Нововодолазького  міськміжрайонного  управління Держсанепідстанції О.С. Чайки про стан  захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції в регіоні та районі, комісія прийняла рішення, спрямоване на  виконання заходів щодо  профі­лактики цих захворювань,  поліпшення  епідемічної  ситуації.
 Цим рішенням, зокрема,  рекомендовано керівникам підприємств та організацій усіх форм власності забезпечити  придбання протигрипозних вакцин та проведення щеплень у підвідомчих установах. Передбачено також здійснення систематичного  епіде­мі­ологічного  і вірусологічного  контролю захворюваності  на грип та ГРВІ на всіх ланках  системи охорони здоров’я, забезпечення  дотримання необхідного  температурного режиму в закладах  охорони здоров’я, освіти, установах району.
Районному відділу освіти  РДА рекомендовано забезпечити укомплектування дошкільних та загальноосвітніх  закладів медичними  кадрами. У медичних пунктах закладів освіти  повинні бути  всі необхідні засоби (термометри, бактерицидні випромінювачі, дезінфекційні засоби та засоби індивідуального  захисту).  У дошкільних закладах необхідно  організувати проведення С-вітамінізації харчування. У разі ускладнення епідемічної  ситуації з грипу та ГРВІ запроваджувати посилений протиепідемічний режим з обмежувальними заходами в ДНЗ, школах та місцях  масового перебування людей.
У рішенні комісії йдеться також  про необхідність  керівникам приватних аптек забезпечити  аптечну мережу в достатній кількості протигрипозними засобами. Рішенням передбачено  й ряд  інших   заходів протиепідемічного  характеру. Контроль за виконанням  даного  рішення покладено на головного  лікаря КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» Б. Носатова та на головного  спеціаліста  відділу епідемнагляду Нововодолазького міжрайонного управління Держсанепідслужби О. Чайку.

С. ВОЛОШИН,
відповідальний секретар комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій райдерж­адміністрації.

Категорія: Здоров'я | Переглядів: 205 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: