Головна » 2015 » Травень » 30 » ШАНУЄ "ДРУЖБА" ВЕТЕРАНІВ (№ 44 від 30 травня 2015 року)
17:07
ШАНУЄ "ДРУЖБА" ВЕТЕРАНІВ (№ 44 від 30 травня 2015 року)

ШАНУЄ "ДРУЖБА" ВЕТЕРАНІВ

Ветерани Благодатного нещодавно  мали нагоду вкотре  пересвідчитися, який турботливий і уважний керівник нашого базового господарства СВК “Дружба”. Треба сказати, що в Миколи Олексійовича Бондаря особливе ставлення до літніх односельців. Постійно  відчувається його щира  повага до людей, які все життя віддали рідному селу і праці на землі, пережили на своєму  віку  і голодні роки, і воєнне лихоліття, змалку багато й важко працювали. І голова СВК як може намагається забезпечити насущні потреби ветеранів, щоб були в нашому житті не тільки будні з клопотами, а й свята з гарним відпочинком.
От і 9 Травня завдяки  сприянню  кооперативу і його керівника стало дійсно пам’ятним для благодатненських ветеранів і загальносільським святом.
Перш за все, суттєву грошову допомогу від “Дружби” та її керівництва одержали всі учасники і діти війни, яких у нашій територіальній громаді більше 50, та наш єдиний фронтовик А.Я. Кондратенко з Ландишевого, для якого ці кошти стали доречним доповненням до державної  виплати з нагоди Дня Перемоги, врученої разом з привітаннями начальником управління праці та соцзахисту райдержадміністрації І.В. Горошком. Грошову допомогу від кооперативу напередодні Дня Перемоги вручили ветеранам вдома представники місцевого ветеранського осередку. Транспорт для цього теж виділив СВК.
Традиційні урочистості відбулися в селі 9 Травня з багатолюдним мітингом, покладанням квітів до братської могили полеглим воїнам, привітаннями місцевих керівників. Після урочистої частини святкування продовжилося з польовою кашею і великою  концертною програмою від аматорів села. Спонсором цих заходів теж стала “Дружба”. А наступного дня господарство надало  автобус для організованого підвезення до райцентру ветеранів села, які побажали побувати на концерті народного артиста України П. Зіброва, що відбувся за сприяння народного депутата О.М. Біловола.
Задоволеними, розчуленими, з безліччю добрих вражень залишилися всі ветерани Благодатного. І висловлюють  керівництву СВК “Дружба” вдячність за небайдужість і турботу.

В. Ткаченко,
голова ветеранської організації Благодатного.

Переглядів: 265 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: