Головна » 2015 » Листопад » 24 » ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ-ВАЛКІВЧАНИ! (№ 97 від 24 листопада 2015 року)
17:15
ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ-ВАЛКІВЧАНИ! (№ 97 від 24 листопада 2015 року)

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ-ВАЛКІВЧАНИ!

Засідання сесії районної ради, що відбулося 12 листопада, було позачерговим і останнім у каденції VІ скликання. Та це  не завадило  депутатам зібрати кворум і прийняти ряд важливих рішень.
Так, зважаючи на перевиконання районного бюджету - 107,7 відсотка до  планових показників, ряд змін було внесено до видаткової частини бюджету. Зокрема, 300 тис. грн. направлено Валківській міській раді для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам міських дитячих  дошкільних закладів. Збільшено також кошторисні  призначення районним закладам охорони здоров’я. 80 тис.  субвенції від сільських та селищних рад району направлено на вирішення  невідкладних питань закладів освіти - забезпечення підвозу учнів та вчителів, зміцнення матеріально-технічної бази шкіл, а також медичного  забезпечення, зокрема, централізованого підвезення хворих, які потребують проведення гемодіалізу у спеціалізованих клініках Харкова.
Прийняли депутати рішення і щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Заслухали і винесли рішення по блоку питань майнового характеру.
Завершуючи засідання сесії, голова райради Ю.Д. Яцина вичерпно проаналі­зував роботу районної ради VІ скликання і подякував усім депутатам за активну роботу, конструктивну співпрацю при вирішенні багатьох важливих для громад району питань.
За пропозицією голови ради депутати одноголосно підтримали звернення до мешканців району та прийняли рішення оприлюднити його в районній газеті.

 

Ми, депутати Валківської районної ради VI скликання щиро дякуємо всім мешканцям Валківщини за довіру і дієву підтримку, яку ми відчували протягом усього терміну наших повноважень. 
Швидко промайнув час нашої депутатської каденції, час складний і напружений для становлення нашої державності, для утвердження повсюдності місцевого самоврядування. Однак нам разом з вами вдалося багато чого досягти, як багато чого і не вдалося зробити у районі через брак фінансових і матеріальних ресурсів, недосконалість чинного законодавства, відсутність чітких державних механізмів регулювання місцевих податків, розпорядження землею, надрами в інтересах мешканців територіальних громад.
У своїй діяльності з самого початку депутатського скликання ми ставили собі за основну мету, перш за все, забезпечити мир і стабільність у районі, сприяти, відповідно до закріплених Законом повноважень, соціально-економічному і гуманітарному розвитку району, берегти і примножувати духовну спадщину Валківщини, забезпечувати розвиток місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
Здійснюючи свою діяльність виключно на принципах прозорості, відкритості та постійного діалогу з громадами, Валківська районна рада VI скликання завжди йшла назустріч громадським ініціативам, активно залучаючи до співробітництва профспілки та громадські органі­зації, радо вітаючи участь кожного громадянина у нашій роботі.
Ваша небайдужість до нашої діяльності та бажання брати участь у долі рідного краю завжди мала позитивний вплив на підготовку і прийняття доленосних рішень районної ради, що забезпечували життєдіяльність сіл, селищ, міста району.
Спасибі всім, хто співпрацював з районною радою, вносив обґрунтовані і вмотивовані пропозиції щодо вирішення ряду питань і проблем місцевого значення. 
Дякуємо районній державній адміністрації, виконавчому апарату районної ради, сільським, селищним, міській радам, органам самоорганізації населення, правоохоронним органам, керівникам і працівникам установ, організацій, закладів району за дієву співпрацю щодо розвитку місцевого самоврядування та соціального і економічного розвитку місцевих територіальних громад Валківщини!
Дякуємо районним засобам масової інформації (районна газета «Сільські новини», районне радіо, офіційні веб-сайти органів публічної влади району) за широке і об’єктивне  висвітлення нашої депутатської роботи!
Бажаємо новообраним депутатам райо­нної ради VII скликання гідно продовжити нашу справу, мати неабиякі ресурси для реалізації депутатських повноважень, активно працювати і затверджувати якісні рішення районної ради, направлені на громади, на громадян, на розбудову Валківського району, забезпечуючи стабільність життєдіяльності мешканців та поліпшення якості їх життя.
Щиро бажаємо рідній Валківщині миру і процвітання, успіху і благополуччя - кожній місцевій територіальній громаді та здоров’я і щастя кожній родині!

 

З повагою та шаною до вас,
депутати Валківської
районної ради VI скликання

 

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 232 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: