Головна » 2017 » Листопад » 14 » СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ (№ 91 від 14 листопада 2017 року)
17:42
СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ (№ 91 від 14 листопада 2017 року)

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

На розгляд  засідання чергової  ХХ сесії Валківської  районної ради, що  відбулося 9 листопада, було  винесено  27 питань, ретельно  опрацьованих  напередодні  постійними  профільними депутатськими комісіями.
Відкриваючи пленарне засідання, голова районної  ради Віталій Оноша  представив  присутнім у залі заступника керівника Дергачівської  місцевої прокуратури, юриста І класу Юрія Юрійовича Ковальова, який очолив Валківський підрозділ  прокуратури.
У порядку контролю депутати  заслухали інформацію, озвучену першим  заступником голови РДА Наталією Осадчою щодо підсумків виконання районної  Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки. У цьому контексті значна увага була приділена оздоровчому  закладу «Ялинка», і особливо  обнадійливо прозвучало, що замість ІІ категорії, яку заклад мав досі,  цього року йому була присвоєна вища - перша категорія, а це дає можливість  брати  участь у тендерних  процедурах і якісно  оздоровлювати  юних мешканців не тільки Валківщини, а й інших регіонів.
Про стан  роботи щодо розвитку сімейних  форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування в районі, докладно,  з використанням графічних  та фотоматеріалів розповіла  начальник служби у справах дітей Валківської РДА Оксана Степанова.
Стан надходжень до бюджету орендної плати  за використання ріллі та земель водного  фонду  проаналізувала начальник Валківського  відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Наталія Габєлкова.
Щоб не допустити ліквідації  у районі відділення податкової служби, депутати затвердили районну Програму підтримки та розвитку Валківського відділення Південної ОДПІ, розроблену спільно  начальником відділення Наталією Габєлковою та заступником голови районної ради Юрієм  Яциною. Також депутатським загалом були  підтримані пропозиції щодо внесення змін та доповнень до шести  вже  діючих районних програм.
На клопотання управління праці та соціального захисту населення райдерж­адміністрації районною радою затверджено розроблений УПСЗН Порядок виплат компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом за рахунок місцевих бюджетів району на 2017-2018 роки, яким  визначено  механізм використання коштів на ці заходи, а також системи контролю та звітності.
Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 р. поінформувала начальник фінансового  управління РДА Лариса Левчук. Рішеннями сесії внесені зміни до кошторисів бюджетних  установ, відкориговано  відповідно до  пропозицій РДА та висновків бюджетної комісії районний бюджет.
На клопотання керівництва Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» погоджено структуру закладу з огляду на те, щоб не тільки забезпечити якісну роботу ДЮСШ, а й належний нагляд за спортивними об’є­ктами та інвентарем.
У відповідь на звернення адміністрації Валківського  ліцею ім. О. Масельського погоджено питання щодо  виготовлення проектно-кошторисної  документації для проведення капітального ремонту покрівлі та технічного  переоснащення котельні Черемушнянської  філії ліцею.
Враховуючи клопотання КЗОЗ «Центр первинної медико-саніторної допомоги Валківського району», депутати підтримали рішення щодо передачі центру автомобіля ГАЗ-3110, який досі знаходився у розпорядженні  райради.
Розглянули депутати і задовольнили три заяви про звільнення: директора Валківського  комунального  підприємства перукарських послуг Юлії Свир, директора КП «Вода» Валерія Бушнова та редактора  КП «Редакція газети «Сільські новини» Ірини Обихвіст. Щодо редактора, то обумовлено це тим, що 30 жовтня 2017 р. у рамках процесу роздержавлення державних  і комунальних друкованих ЗМІ комунальне підприємство було реорганізоване шляхом перетворення у Товариство  з обмеженою відповідальністю «Медіа - центр «Сільські новини». Відповідно до чинного законодавства та Статуту новоствореного ТОВ керівника товариства обирають загальні збори трудового колективу, й ним було обрано Ірину Обихвіст. Тому й була подана заява до районної ради про дострокове  розірвання контракту з редактором уже реформованого  комунального  підприємства. Також КП «Редакція газети «Сільські новини» рішенням ради виключене з реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.
Щодо директора КП «Вода», то  рішенням  сесії  ним  призначено Бориса Олексійовича Мирошниченка, який до цього обій­мав посаду головного інженера цього підприємства.
Розглянули та затвердили депутати звіти про вартість об’єктів оцінки з метою призначення розміру орендної плати та сім рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Черговий раз на сесії було порушене питання щодо законності  діяльності у місті закладів грального  бізнесу. Як результат, звернення депутата районної ради Сергія Бондаря щодо надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань визнано депутатським запитом та буде направлено за належністю.

(За інформацією  з сайту  Валківської районної ради).
Фото О. МОЛОДЦОВОЇ.

Переглядів: 392 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: