Головна » 2015 » Липень » 4 » СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ (№ 54 від 4 липня 2015 року)
17:07
СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ (№ 54 від 4 липня 2015 року)

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Двадцять питань було  внесено до порядку денного чергової сесії райо­нної ради. Але перш ніж приступити до їх обговорення, депутати привітали з 25-річним  ювілеєм колектив ПРАТ «Мегабанк», а  керівники району В.І. Войтенко та Ю.Д. Яцина вручили керівнику  Валківського  відділення банківської установи І.П. Ковері та працівникам  спільні Почесні грамоти.

За пропозицією голови районної ради заступник начальника Валківського райвідділу міліції В.В. Романчук поінформував учасників зібрання про криміногенну ситуацію в районі. При цьому особлива увага була   закцентована на  активізації останнім часом різних шахраїв.  Це - й телефонні дзвінки ніби-то від когось із рідних з проханням терміново перерахувати певну  суму  коштів або ж від псевдо-банківських працівників, яким чомусь потрібні реквізити банкі­вських карток, що є суто конфіденційною інформацією. Застерігає міліція і щодо покупок на сумнівних інтернет-сайтах, особливо якщо гроші за товар треба  внести попередньою оплатою, бо вже зафіксовано кілька фактів, коли  замовлений і оплачений товар так і не надійшов покупцю.

Відповідаючи на запитання депутатів, В.В. Романчук повідомив, що стосовно руйнування пам’ятника Леніну у Валках ведеться досудове розслідування, як і щодо крадіжки з магазину в с. Високопілля.

 Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати затвердили ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, внесли зміни та доповнення до комплексної Програми профілактики  правопорушень у Валківському районі на 2011-2015 роки. Рішенням сесії було на 5 років подовжено контракт з редактором районної газети «Сільські новини» та затверджено видавничу ціну на районку на наступний рік у розмірі 8 грн. за місячний комплект. Було внесено також зміни до кошторисів бюджетних установ та погоджено питання щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт ряду об’єктів спільної власності територіальних громад району.

Але, як і можна було очікувати, найбільш емоційним і довготривалим щодо його обговорення стало питання про перегляд тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «Вода» Валківської районної ради. Зокрема, звучали пропозиції перенести  розгляд цього питання на позачергову сесію або хоча б відкласти до наступної сесії затвердження тарифів на водовідведення. Звучали зауваження, що споживачам потрібна більш прозора інформація щодо формування тарифів та ряд інших. Діаметрально  протилежні оцінки давалися депутатами й роботі керівництва КП «Вода». Відносної згоди дійшли лише після того, як було оголошено про ініціативу одного з депутатів щодо проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності КП «Вода» та паралельно перевірки міжрайонної державної фінансової інспекції. В результаті  більшістю голосів  депутатів було прийнято компромісне рішення - затвердити нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, але з умовою за потреби повернутися до їх перегляду, враховуючи висновки незалежного аудиту та перевірки фінінспекції.

Рішення ХLІІІ сесії VІ скликання Валківської районної ради №884-VІ від 25 червня 2015 р. опубліковане у сьогоднішній газеті на 2 ст.

Кор. «СН».

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 146 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: