Головна » 2016 » Лютий » 16 » СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ (№ 15 від 16 лютого 2016 р.)
17:29
СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ (№ 15 від 16 лютого 2016 р.)

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

На пленарному засіданні чергової, ІІІ сесії районної ради депутати розглянули 39 питань порядку денного, попередньо детально  обговоривши усі  в профільних комісіях.
Перший блок порядку денного стосувався ряду районних  цільових програм. Після обговорення в сесійному  залі були затверджені Програма економічного і соціального розвитку Валківського  району на 2016 рік,  Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Валківщини», інформаційного простору, а  також  розвитку архівної  справи в районі. Затверджені також районна Програма «Гідна старість» та Програма щодо  реалі­зації засад державної антикоруп­ційної  політики в Україні.
У числі  розглянутих депутатами  питань - щодо затвердження плану роботи районної ради на 2016 рік загалом та кожної  з чотирьох профільних комісій.
А найбільш бурхливим і емоційним видалося обговорення питання щодо  внесення змін до рішення районної  ради минулого скликання стосовно тарифів на послуги з водовідведення  у місті Валки. Це питання було  внесене на розгляд сесії за пропозицією фракції «Солідарність» з посиланням на висновки проведених  у КП «Вода» перевірок, здійснених аудиторською  фірмою та спеціалістами контрольно-ревізійного  відділу. Після довготривалих дискусій депутати підтримали пропозицію підготувати  до кінця поточного місяця усі необхідні документи і зібрати окрему позачергову сесію щодо  тарифів КП «Вода» з тим, щоб  переглянути діючі тарифи в установленому законом порядку і з урахуванням економічно  обгрунтованих розрахунків.
Розглянули і затвердили депутати  також ряд бюджетних  рішень. Зокрема, затверджено  було звіт про виконання районного бюджету у 2015 році. Доповідь з даного  питання підготувала і озвучила начальник фінансового  управління Л.О. Левчук. А попередньо цей фінансовий документ був опра­цьований бюджетною комісією ра­йонної  ради. У числі інших фінансових рішень ІІІ сесії райради - коригування кошторисів бюджетних установ, внесення змін та розподіл коштів вільного  залишку районного бюджету.
Зокрема, фінансову підтримку було надано  районним громадським організаціям ветеранів, інвалідів, афганців та чорнобильців - на виконання районної Програми соціального захисту населення Валківщини. Відповідно до прийнятого  депутатами рішення 759 тис. грн. направлено Вал­ківській районній лікарні, у тому числі, й на виплату заробітної  плати медпрацівникам.   Майже 147 тис. грн. фінансової підтримки отримав також  Центр первинної  медико-санітарної допомоги району. Своїм рішенням депутати підтримали також і «Сільські новини», передбачивши 20 тис. грн., що будуть використані редакцією  на часткову оплату   друкарських послуг, вартість  яких  у зв’язку з девальвацією  гривні продовжує  зростати.
У числі прийнятих рішень - близько  десятка  майнового характеру, стільки ж питань порядку денного стосувалися  затвердження технічної  документації з нормативної  грошової  оцінки земельних ділянок.
Підтримали депутати звернення Асоціації органів місцевого  самоврядування Харківської області до Верховної  Ради України щодо  децентралізації влади.
Як головний адміністратор сайту райради, заступник голови Ю.Д. Яцина презентував депутатам реконструйований і оновлений  офіційний портал органів місцевого самоврядування району (www.vaLki.kh arkov.ua) та запросив депутатів і жителів району, які  мають  доступ до інтернету, активніше працювати  з розміщеною  на сайті інформацією, що стосується не тільки прийнятих районною радою рішень, програм, а й загалом новин району, місцевих  рад, цікавинок Валківщини.


 

Кор. «СН».


На знімках: під час сесійного засідання.
Фото І. Терещенко.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 297 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: