Головна » 2016 » Січень » 26 » РОЗПОЧАВСЯ РІК СПОРТИВНИЙ (№ 9 від 26 січня 2016 року)
17:00
РОЗПОЧАВСЯ РІК СПОРТИВНИЙ (№ 9 від 26 січня 2016 року)

РОЗПОЧАВСЯ РІК СПОРТИВНИЙ

Щедрим на цікаві спортивні змагання видався  цьогорічний січень. Чимало учасників і болільників зібрали,  зокрема, «іменні» турніри - пам’яті І.І. Ольховського та І.С. Буряка. Обох  їх  громадськість  району знала не лише як талановитих  керівників сільгоспоб’єднань, а і як великих  друзів спорту, незмінних спонсорів багатьох  спортивних  заходів.
Представницькими були змагання з волейболу на кубок Івана Семеновича Буряка. Відбулися вони  9 січня в спортзалі Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка носить його ім’я. Учасниками цього турніру стали  волейболісти трьох районів - Валківського, Нововодолазького та Коломацького. Хороша організація, прекрасні умови (цей спортзал - один із кращих у районі) перетворили змагання на справжнє  спортивне свято.
Перемогли в цих  іграх волейболісти Нововодолазького району. Друге місце дісталося господарям змагань - олександрі­вським спортсменам. На третьому - команда зі Сніжкова.
На базі ДЮСШ «Спорт для всіх» пройшов турнір з футзалу пам’яті Івана Івановича Ольховського. Участь  у ньому взяло сім команд. Усі вони показали хорошу підготовку, тож  здобути перемогу тут було нелегко. Та з цим завданням успішно справилися земляки І.І. Ольховського  - команда «Дружба» з Благодатного. Вона й виборола  кубок.
А 14 січня розпочалися  традиційні Малі  олімпійські ігри «Діти Харківщини». На першому їх етапі, який  проходив на базі ДЮСШ «Спорт для всіх», силою і спритністю мірялися учні 3-4 класів району. До програми змагань входило чотири спортивних естафети.
Всі юні учасники показали хороші результати. І все ж найкраще виступили учні Старомерчицької  ЗОШ І-ІІІ ст. Не набагато відстали від них учні Валківського ліцею ім. О. Масельського - у них  друге місце. А третє загальнокомандне місце - у команди Сніжківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Малі олімпійські ігри тривають, тож  сподіваємося, що юні спортсмени ще не раз порадують нас своїми результатами.

 

В. ДЕТЮК,
завідувач сектра в справах молоді та спорту райдержадмі­ністрації.

Категорія: Спорт | Переглядів: 244 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: