Головна » 2016 » Січень » 5 » РОЗДУМИ ПІСЛЯ КОНЦЕРТУ (№ 3 від 5 січня 2016 року)
17:05
РОЗДУМИ ПІСЛЯ КОНЦЕРТУ (№ 3 від 5 січня 2016 року)

РОЗДУМИ ПІСЛЯ КОНЦЕРТУ

Чудове свято подарували нещодавно  сніжківцям художні колективи РНД «Іскра». Підготовлений ними концерт був присвячений Дню Збройних Сил України та Дню місцевого самоврядування і нікого не залишив байдужим. З перших його хвилин не лише ті, хто відзначає ці свята, а й всі присутні в залі відчули себе іменинниками. Про це подбали і ведучі концерту Михайло Зубченко та Руслана Цибулько, і самодіяльні артисти. 
Дуже сподобалися нам пісні у виконанні жіночого хору, солісток Богдани Войтенко і Тетяни Кулик, а також виступ танцювального колективу «Фієста» Будинку дитячої та юнацької творчості.  А ще - порадували всіх нас своїми талантами і наші односельці Олександр Бондаренко, який виконував музичні твори, та учні Сніжківського  філіалу Валківської дитячої школи мистецтв і їх учитель Ірина Хирна.
Концерт залишив найкращі враження і в мене, і в моїх односельців, за що ми щиро вдячні самодіяльним артистам. Та не можу не сказати й про інше. Проходив концерт у місцевій школі (за надання приміщення дякуємо директору В.В. Клименко), бо наш Будинок культури вже давно і не ремонтується, і не опалюється. Дивилася я на виступи учасників художньої самодіяльності і згадувала, які прекрасні концерти відбувалися свого часу в нашому сільському закладі культури. Стільки гуртків у нас працювало... Я, наприклад,  брала участь у роботі драмгуртка. А хор який у нас був - його знали не лише в Сніжкові, а й у Валках, і за межами району. Мама моя теж співала  в цьому  хорі.
Душа болить за те, що село наше, таке багате і культурними традиціями, і талантами, залишилося без закладу культури. Куди тільки не зверталися  ми зі своєю  проблемою, та далі обіцянок справа не йшла. Звичайно, жителі  села розуміють, що економічна ситуація нині в країні важка, є більш нагальні потреби, на які  необхідно витрачати  кошти. Але ж виникла в нас ця проблема не сьогодні, отож було достатньо часу, щоб якось узятися за її вирі­шення.
Щоправда, нещодавно з’явився, так би мовити, проблиск світла в кінці тунелю. За сприяння народного депутата О.М. Біловола і депутата обласної ради С.М. Пієва поремонтовано дах нашого сільського Будинку культури. Це дає певні надії,  що, можливо, таки зрушиться справа з мертвої точки, і знову, як і колись, сяятиме вогнями вечірньої пори наш сільський Будинок культури. Так хочеться, щоб надії ці справдилися.

 

В. НЕСЕН,
пенсіонерка, с. Сніжків.

 

Категорія: Культура | Переглядів: 258 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: