Головна » 2015 » Вересень » 1 » РОСТУТЬ СПОРТСМЕНИ НА МАСИВІ (№ 71 від 1 вересня 2015 року)
17:00
РОСТУТЬ СПОРТСМЕНИ НА МАСИВІ (№ 71 від 1 вересня 2015 року)

РОСТУТЬ СПОРТСМЕНИ НА МАСИВІ

   Для наймолодших жителів масиву Перемоги у Валках літо закінчується спортивними змаганнями, які проходять тут наприкінці серпня уже шостий рік поспіль. От і цього разу спортивне свято, яке проводилося під патронатом голови райдержадміністрації В.І. Войтенка та  районної організації партії «Блок П. Порошенка «Солідарність», зібрало дітвору масиву, а ще - юних спортсменів з інших вулиць міста, Сніжкова і Гонтового Яру.
   Відкрили спортивне свято напутніми словами і побажаннями успішних виступів керівники району і міста В.І. Войтенко і В.В. Скрипніченко та депутат міськради М.Д. Редько. Проводилися змагання в двох вікових категоріях - діти 2004-2006 років народження та 2007 року народження і молодші. Хлопчики і дівчатка обох категорій демонстрували свої вміння в бігу  на дистанції 30 метрів, стрибках у довжину з місця, метанні м’яча. Крім того, молодші змагалися у тому, хто  зможе найдовше провисі­ти на перекладині, а старші кидали  на точність м’яч у баскетбольне  кільце.
   Завершилися змагання турніром з футболу серед дітей 2005-2006 років народження. Проводився він за коловою системою між трьома  командами ДЮСШ - сніжківською, валківською і масиву Перемоги.
   За результатами змагань кращими спортсменами стали в молодшій категорії: серед дівчаток - Аліна Натарова, Єлизавета Повстянко, Аріна Кравченко, серед хлопчиків - Віктор Гудзенко, Костянтин Козлов, Владислав Сафонов. У старшій категорії: серед дівчаток - Анна Шулєпова, Ангеліна  Сидоренко, Каріна Москвіна, серед хлопчиків - Богдан Зюбан, Даніїл Онищенко, Євген  Бондаренко. У футбольному турнірі перемогли господарі, на другому і третьому місцях відповідно команди Валок і Сніжкова.
    Переможці змагань одержали грамоти і медалі, футболісти  - кубки, про які подбали обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор А.В. Фокін) та районна федерація футболу. А всі учасники та діти масиву, які прийшли підтримати своїх друзів - солодощі від спонсорів змагань - голови райдержадміністрації В.І. Войтенка, міського голови В.В. Скрипніченка, депутатів міської ради М.Д. Редько і Ю.В. Дубка, ТОВ «Інтерфакт плюс» (директор М.А. Новіков), приватних підприємців О.В. Яцини та І.І. Уса.

І. ЦІКАЛО.


На знімках: привітання від керівників і подарунки від спонсорів; переможці у молодшій та старшій категоріях; миттєвості змагань.
Фото автора.

Категорія: Спорт | Переглядів: 239 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: