Головна » 2015 » Серпень » 22 » РОКИ РОБОТИ І ТУРБОТИ (№ 68 від 22 серпня 2015 року)
17:05
РОКИ РОБОТИ І ТУРБОТИ (№ 68 від 22 серпня 2015 року)

РОКИ РОБОТИ І ТУРБОТИ

    З початком роботи Фонду в Україні було створено дієву та ефективну систему загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, яка відповідає кращим світовим стандартам. Завдяки цьому роботодавці, особливо представники малого та середнього бізнесу, були позбавлені непомірного для них тягаря виплат відшкодування потерпілим на виробництві. А потерпілі вперше за всю історію незалежної України усі без винятку і в повному обсязі отримали максимум відшкодування та були забезпечені якісними послугами реабілітації. Сотням тисяч знедолених людей, які втратили здоров’я на виробництві, держава в особі Фонду змогла нарешті гарантувати гідне соціальне забезпечення і можливість оздоровлення, а тисячам родин, які втратили на виробництві годувальника — необхідну матеріальну підтримку і увагу.
    Ці роки не були легкими. Економічні кризи та негаразди, що їх зазнавала наша держав, не обійшли стороною і роботу Фонду. Але ми вневнено дивимося в майбутнє. Адже сьогодні ФСНВУ — єдина надія і підтримка сотень тисяч родин, долю яких назавжди змінив нещасний випадок на виробництві. І залишити їх без піклування ми не маємо права.
   Відділення виконавчої дирекції Фонду у Валківському районі здійснює свої повноваження на території Валківського, Коломацького та Нововодолазького районів. На обліку у відділенні знаходяться 1557 справ страхувальників.
За станом на 01.08.2015 року  у відділенні Фонду страхові виплати проводяться 159 потерпілим (членам їх сімей), з них 138 - потерпілих, 21 - утриманець; 86 - переселенців з інших областей, 5 - інвалі­ди І групи, 14 - інваліди ІІ групи,  72 - інваліди ІІІ групи.
    Незважаючи на складну ситуацію в державі страхові виплати проводяться своєчасно та в повному обсязі. А наші підопічні завдяки дієвому соціальному захисту мають можливість вести активний спосіб життя.
Так, 12 серпня 2015 року у  Харкові  була проведена спартакіада “Сила духу“ серед інвалідів праці. Призове місце на ній зайняв потерпілий на виробництві Є.А Богословський, якому наше відділення Фонду проводить страхові виплати.
   Днями у відділенні Фонду пройшов круглий стіл, на якому обговорювалися досягнення та визначалися основні напрямки  майбутньої роботи. 
    Були також  підбиті підсумки зробленого. І звичайно ж, слова подяки прозвучали на адресу  наших кращих фахівців. Подяки за сумлінну працю та зразкове виконання обов’язків отримали спеціалісти відділення Фонду, які працюють часу його створення: головний бухгалтер Людмила Петрівна  Кабанцова та головний спеціаліст Лілія Олексіївна Пилипенко. Не можу не згадати також Ніну Іванівну Фесенко, яка працювала у відділенні Фонду з перших днів створення по грудень 2014 року, щоденно проводила копітку роботу з потерпілими. І навіть зараз, коли Ніна Іванівна вже на заслуженому відпочинку, ми досі отримуємо подяки на її ім’я від потерпілих, які отримують страхові виплати, за уважне і доброзичливе ставлення до них.
    Ми щиро сподіваємося, що наступні роки стануть періодом розвитку тих надбань, що  їх вже має Фонд, удосконалення роботи і підвищення рівня соціального захисту наших підопічних. Адже місія у нас важлива і благородна — безпека здоров’я і благо людини праці.


В. Ігнатов,
начальник відділення Фонду у Валківському районі.

Категорія: Без категорії | Переглядів: 189 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: