Головна » 2016 » Січень » 23 » РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ В "ВЕСЕЛЦІ"(№ 8 від 23 січня 2016 року)
17:05
РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ В "ВЕСЕЛЦІ"(№ 8 від 23 січня 2016 року)

РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ В "ВЕСЕЛЦІ"

Міський дитячий дошкільний  заклад «Веселка» щодня гостинно відчиняє двері майже для двох сотень валківської дітвори. Усім колективом ми прагнемо створити нашій малечі якнайкращі умови для виховання, відпочинку, творчого і фізичного розвитку. Але втілювати  в життя новітні технології роботи з дітьми, творчі ідеї наших вихователів нам самим було би складно. Постійно  допомагають нам у цьому міська рада, батьки наших  вихованців, приватні підприємці міста, а також наші  добрі друзі - народний депутат України  Олександр Миколайович Біловол та почесний президент  благодійного фонду «З добром до  людей» Тетяна Володимирівна Біловол. Під час передвиборної кампанії до місцевих  рад познайомилися ми і з Сергієм Миколайовичем Пієвим, котрий ще тоді зробив багато добрих і корисних справ для нашого садочка. Не втрачаємо ми дружніх стосунків з нашим обраним до обласної  ради депутатом і зараз.
Подружжя Біловолів і С.М. Пієв за останні кілька місяців неодноразово відвідували «Веселку», знайомилися з умовами, створеними  в закладі для дітвори, уважно прислухалися до потреб і побажань колективу. І кожна зустріч з нашими хорошими друзями це - не тільки приємне спілкування, а й дієва допомога освітньому закладу. Саме завдяки піклуванню Олександра Миколайовича, Тетяни Володимирівни та Сергія Миколайовича  наприкінці минулого року матеріальна база «Веселки» поповнилася двома новими сучасними телевізорами та ноутбуком, котрі  стали незамінними помічниками вихователям в організації навчально-виховного процесу та дозвілля дітвори.
До дня Святого Миколая за сприяння наших  щедрих друзів у «Веселці» був облаштований чудовий дитячий  майданчик, який  з настанням тепла неодмінно стане улюбленим місцем розваг і відпочинку наших  дітлахів.
Побували подружжя Біловолів, С.М. Пієв, міський голова В.В. Скрипніченко у нас в гостях і  напередодні Свята Різдва. 
Дітки разом з  вихователями старанно готувалися до цієї  зустрічі, вітали почесних гостей радісними  посмішками і  святковим концертом. Олександр Миколайович, Тетяна Володимирівна та Сергій Миколайович  попіклувалися про те, щоб усі  183 дитини отримали до свята солодкі  подарунки,  А для  навчально-виховних потреб нашого  дошкільного закладу було вручено сім сучасних LED - телевізорів.
Ми безмежно вдячні О.М. Біловолу, Т.В. Біловол та С.М. Пієву за таку щиру   турботу про наш  заклад, підтримку і добрі, дружні стосунки, які, маємо надію, у подальшому будуть тільки зміцнюватися і розвиватися.
І нехай те добро, ті   позитивні емоції, з якими ці люди завжди приходять  до нас,  повертаються до них  сторицею.

 

 

І. БОРОДІНА,
завідувач Валківським  ДНЗ «Веселка».
Фото Ю. Яцини.

 

Переглядів: 218 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: