Головна » 2016 » Січень » 5 » РІК, ЩЕДРИЙ НА ДОБРО (№ 3 від 5 січня 2016 року)
17:07
РІК, ЩЕДРИЙ НА ДОБРО (№ 3 від 5 січня 2016 року)

РІК, ЩЕДРИЙ НА ДОБРО

Те, як швидко плине  час, найбі­льше помічаємо ми по дітях. Ось і вихованці нашого  дошкільного  навчального закладу за рік, що минув, підросли, навчилися багато чому потрібному і корисному. Загалом для нашого закладу рік 2015-й був щедрим на добро.  
Виховується в Мельниківському ДНЗ більше двадцяти дітей, які відвідують різновікову групу. Про те, щоб було  їм тут  комфортно, цікаво, по-домашньому затишно, дбають  не лише працівники ДНЗ, а й батьки, сільська рада, місцеві приватні підприємці.
Жоден захід у дитячому садочку не обходиться без участі батьків. Допомагають вони і в ремонті приміщення, придбанні іграшок. Пос­тійно цікавиться роботою дошкільного закладу сільський голова В.І. Сердюк, разом із депутатами знаходить можливість підтримати його. Завдяки такій підтримці ми придбали ковдри для дітей, штори, різноманітний  посуд.
Завжди готові допомогти у вирішенні всіх  наших проблем підприємці С.В. Краса, В.П. М’якшин, В.М. Кравець, О.О. Зінченко. Це їх  турботами зміцнюється, оновлюється матеріальна база дитсадка. Постійно  допомагає дошкільному закладу ТОВ «Агротоп». Отримали таку допомогу ми і напередодні Нового року. На виділені господарством кошти придбано зручні  сучасні куточки для наочності. А ще керівники сільгоспоб’є­днання подбали про те, щоб кожному нашому вихованцю Дід Мороз приніс на Новий рік солодкий подарунок. 
Ось  такі у нас друзі - добрі, надійні, щирі. Ми  від усієї душі дякуємо їм за турботу про малюків, вітаємо всіх з Новорічними та Різдвяними святами і зичимо  всім миру та благополуччя.

 

Т. ДЕМЧУК,
завідувач Мельниківським ДНЗ.

Категорія: Освіта | Переглядів: 199 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: