Головна » 2015 » Жовтень » 6 » РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ ЗАВЕРШИЛАСЯ (№ 82 від 6 жовтня 2015 року)
17:00
РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ ЗАВЕРШИЛАСЯ (№ 82 від 6 жовтня 2015 року)

РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ ЗАВЕРШИЛАСЯ

Першого жовтня завершилася реєстрація  кандидатів у депутати місцевих рад та голів міських, селищних і сільських рад.
Для участі у виборах до Валківської районної ради зареєструвалося десять організацій політичних партій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Відродження», партія «Пенсіонерів України», «Соціальна партія України», «Батьківщина», «Волонтерська партія», «Нова держава», «Сила людей», партія «Соціалісти» та «Наш край».
Щодо кандидатів до місцевих рад, то найбільша їх кількість по Валківській міській раді - 120 зареєстрованих. На другому й третьому  місцях по кількості зареєстрованих кандидатів - Ков’язька селищна рада  (25) та  Костівська сільська (24). 21 кандидат - по Високопільській раді, 20 - по Шарівській. По решті рад кількість зареєстрованих кандидатів коливається від 17 до 12 чоловік.
З п’яти кандидатів обиратимуть міського голову мешканці Валок. Така ж кількість бажаючих позмагатися за посаду сільського голови і в Високопіллі. Чотирьох претендентів на посаду селищного голови мають жителі Ков’яг. У шести радах у бюлетенях з виборів голів органів місцевого самоврядування буде по три претенденти, така ж кількість рад обиратиме свого голову з двох кандидатів.
Безальтернативними - за одного кандидата - будуть вибори у п’яти радах - Гонтово-ярській, Заміській, Новомерчицькій, Олександрівській та Черемушнянській.

Н. ЖЕЛЄВСЬКА,
заступник  голови районної робочої групи з координації  діяльності щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень на період підготовки та проведення  місцевих виборів у 2015 р.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 231 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: