Головна » 2018 » Липень » 9 » РАЙАВТОДОР: РОБОТА Є - ПОТРІБНІ КАДРИ
15:08
РАЙАВТОДОР: РОБОТА Є - ПОТРІБНІ КАДРИ

РАЙАВТОДОР: РОБОТА Є - ПОТРІБНІ КАДРИ

Нещодавно, під час апаратної наради в райдержадміністрації, загалу був представлений новий керівник філії «Валківський райавтодор» А.Л. Агасян. Редакція «СН» запросила Алена Лориковича, щоб познайомитися і дізнатися про плани роботи підприємства на найближчу перспективу.

- Доброго дня, Ви – людина нова у нашому районі. Де працювали до цього призначення?
- Досвід роботи в дорожній галузі у мене чималий, а останнє до призначення у Валки місце роботи – Харківський район, де теж у райавтодорі три роки пропрацював головним інженером.
- Як Ви оцінюєте виробничий потенціал підприємства, яке очолили? 
- Головне для будь-якого підприємства це – трудовий колектив, люди, їх рівень професійності і сумлінності. У Валківському райавтодорі працюють грамотні, переважно досвідчені і кваліфіковані спеціалісти – у цьому я вже мав можливість неодноразово переконатися.
Теж важливим фактором успішної роботи є матеріально-технічна база. Для дорожньої галузі це, перш за все, техніка. Хай і далеко не нова, але необхідна для виконання ремонтно-будівельних робіт на автошляхах техніка в райавтодорі теж є. Зараз значну увагу приділяємо її ремонту, відновленню, із чим суттєво допомагає облавтодор, дбаючи також і про безперебійне та в достатній кількості забезпеченням пальне-мастильними, витратними матеріалами, зокрема асфальтом, а також спецодягом тощо.
- Стан автомобільних доріг у нашому районі - дуже болюча для усіх тема. Зрозуміло, що для їх ремонту потрібні величезні кошти та й час також. Розкажіть, будь ласка, де найближчим часом можна сподіватися на поліпшення дорожнього покриття?
- У червні-липні ліквідація ямковості здійснюється на під’їзді до с. Огульці, автошляхах Коломак-Огульці та Валки-Пархомівка. Приступили до ямкового ремонту дорожнього покриття автодороги Богодухів-Валки-Нова Водолага. До речі, на цьому об’єкті нам, за дорученням облавтодору, допомагають спеціалісти і техніка ще трьох дорожніх господарств області. Разом із ліквідацією ямковості на цих ділянках проводимо обкошування та планування узбіч.
- Але, судячи з того, що вам допомагають колеги з інших районів, людей і техніки на підприємстві усе ж не вистачає?
- У першу чергу – людей. Пори те, що останнім часом наш трудовий колектив поповнився спеціалістами, проблема з кадрами усе ж залишається. Свого часу спостерігався відтік кадрів. Зараз ситуація помітно поліпшилася: обсяги замовлень, а відповідно і фінансування, збільшилися, зростає і заробітна плата наших працівників. Наразі у нас сформовані дві бригади робітників, маємо намір сформувати і третю бригаду, бо є ще чимало планів щодо подальших ремонтних робіт на автодорогах, які знаходяться у відданні нашої служби. Тому запрошую до нас на роботу спеціалістів, які мають бажання і вміють працювати.


Бесіду вела І. Терещенко.
На знімках: начальник філії «Валківський райавтодор» А.Л. Агасян; ведуться роботи на відрізку автодороги «Валки-Пархомівка» (в районі Старих Валок).

Переглядів: 1079 | Додав: salal | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: