Головна » 2017 » Червень » 3 » РАЙАВТОДОР: НА ШЛЯХУ ДО ПОЗИТИВНИХ ЗМІН (№ 44-45 від 3 червня 2017 року)
17:00
РАЙАВТОДОР: НА ШЛЯХУ ДО ПОЗИТИВНИХ ЗМІН (№ 44-45 від 3 червня 2017 року)

РАЙАВТОДОР: НА ШЛЯХУ
ДО ПОЗИТИВНИХ ЗМІН

Стан доріг в Україні після зими 2017-го є найгіршим за останні роки. Так охарактеризував ситуацію з дорожнім  господарством держави керівник  Держ­агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, пояснивши це кліматичними  умовами (часті переходи  температури через нуль градусів) та хронічним недофінансуванням.
За інформацією урядового  порталу на нинішній  рік у Держбюджеті для розвитку та утримання дорожньої мережі передбачені кошти  в сумі 6 млрд. 591 млн. 011,8 тис. грн. При  цьому основні видатки передбачається спрямувати  на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний  середній ремонт автомобільних  доріг загального  користування - 2,3 млрд. грн., а також на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання, у тому  числі зимове, виконання заходів з безпеки дорожнього руху, ліквідацію деформації дорожнього покриття тощо - 4 млрд. грн.
Про роботу валківських шляховиків у нинішньому році розповідає начальник філії «Валківськй райавтодор» С.Г. Щербук.

- За чотири місяці з початку  року нашим підприємством виконано робіт  з експлуатаційного утримання доріг державного  значення, включаючи й зимове утримання, на загальну суму 1 млн. 520 тис.  грн., доріг місцевого  значення - на 893 тис. грн.
Пріоритетним напрямком роботи  є ямковий ремонт. Так, його вже завершено на автодорозі державного значення М-03 (Старий Мерчик - Краснокутськ) та на ділянці М-03 (Шелестове - через Коломак). Ці ремонтні роботи  проводилися на ділянках протяжністю відповідно  9,6 та 13 км.
Намагаємося ми також оперативно  реагувати  на скарги, що надходять  стосовно стану доріг, які перебувають у нашому  утриманні, проводячи аварійні роботи по ліквідації ямковості.
Крім цього, дбаючи про безпеку на ввірених  нам автошляхах, займаємося установкою та заміною дорожніх знаків, обкошуванням  узбіч, фарбуванням металевих  бар’єрних огорож, у тому числі, і на автодорозі Київ-Харків.
Важливою складовою нашої роботи  є також  обстеження тих доріг, якими курсують шкільні автобуси, з тим, щоб  до нового  навчального  року належним чином їх підготувати, подбавши про безпеку руху.
Перспективним напрямком щодо утримання доріг місцевого  значення є укладення договорів з місцевими радами щодо співфінансування при проведенні передбачених  ремонтних  робіт. Наразі такий договір щодо експлуатаційного утримання під’їзду до Черемушної укладено з Черемушнянською  сільською радою. І роботи  тут наближаються до  завершення. Маємо  напрацювання в цьому  плані і з іншими радами нашого району, а також  сусіднього Коломацького.
Валківський райавтодор тривалий час був   підприємством зі стабільним трудовим колективом, достойним  рівнем оплати  праці. Але  недофінансування галузі, а також непопулярність  робітничих   професій у сучасної молоді позначилися і на нашому колективі.
Зараз  на підприємстві працюють 44 чоловіки, з яких  вісім водіїв, п’ять механізаторів, сім дорожніх робітників. Але ми  відчуваємо гостру потребу  у спеціалістах - водіях, механізаторах. Тому запрошую до нас на роботу працівників цих професій.
У фінансуванні утримання дорожньої мережі України нарешті намітилися позитивні тенденції, оскільки на державному  рівні активно зайнялися  питаннями щодо поліпшення стану автодоріг в Україні. А тому є всі підстави сподіватися на збільшення обсягів капіталовкладень, кількості замовлень, що,  безумовно, позитивно  позначиться і на рівні  заробітків наших працівників.

 

Переглядів: 191 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: