Головна » 2015 » Грудень » 1 » РАДА ЩЕ БЕЗ ГОЛОВИ (№ 99 від 1 грудня 2015 року)
17:37
РАДА ЩЕ БЕЗ ГОЛОВИ (№ 99 від 1 грудня 2015 року)

РАДА ЩЕ БЕЗ ГОЛОВИ

Початок засідання першої сесії районної  ради VІІ скликання, як того і слід було очікувати, видався святковим і урочистим. Разом із новообраним і майже повним (33 із 34) складом депутатів у залі  були присутні також народний депутата України Олександр Біловол, обидва депутати  Харківської обласної ради від нашого району - С.М. Пієв та Е.П. Юрченко, голови сільських і селищних рад, керівники силових структур, депутати ради попередніх скликань, представники громадськості.
Тривав такий настрій у сесійній залі, доки, власне, не приступили  безпосередньо до роботи. Бо суперечки почалися вже із  затвердження порядку денного сесії. Депутат від ВО «Батьківщина» С.Г. Бондар вніс пропозицію доповнити його пунктом щодо обрання не тільки  голови райради, а ще і його заступника.
На це В.І. Походящий, який був депутатом ради і попереднього скликання, зауважив, що у голови райради VІ скликання заступника не було. Так вирішили депутати задля  економії коштів районного бюджету на утримання апарату ради.
За результатами голосування пропозиція С.Г. Бондаря  набрала лише 13 голосів і не була  внесена до порядку денного.
Кандидатів на посаду голови районної ради запропонували дві найбільші фракції: «Відродження» - Ю.Д. Яцину, а «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - В.П. Оношу.
 Коли ж після виступів кандидатів і емоційного обговорення кандидатур перейшли до голосування, С.Г. Бондар повідомив, що всі шість депутатів фракції ВО «Батьківщина» не братимуть участі в голосуванні. Бо, мовляв, жодна з кандидатур  їх не влаштовує. І це  при тому, що в бюлетенях для голосування крім двох прізвищ кандидатів була ще й графа «Не підтримую жодного», а також, що  до початку сесії було вдосталь  часу для обговорення і висунення кандидатур.
В кулуарах при цьому відкрито говорили про те, що  фракція «Батьківщина» мала свою  кандидатуру на посаду заступника  голови, називалось і прізвище  претендента. А не внесенням до  порядку денного цього питання мотивували відмову від голосування. Як результат, під час першого голосування за В.П. Оношу віддали голоси 15 депутатів, за Ю.Д. Яцину - 12. При повторному  голосуванні цифри дещо змінилися - 13 і 14 відповідно. Але для обрання голови потрібна була підтримка  щонайменше 18 депутатів. Тому в засіданні сесії оголошено перерву до 8 грудня.

 

Кор. «СН».

 

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 185 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: