Головна » 2015 » Червень » 9 » ПРОСТИХ ШЛЯХІВ НЕМАЄ У ТУРИСТІВ (№ 47 від 9 червня 2015 року)
17:02
ПРОСТИХ ШЛЯХІВ НЕМАЄ У ТУРИСТІВ (№ 47 від 9 червня 2015 року)

ПРОСТИХ ШЛЯХІВ НЕМАЄ У ТУРИСТІВ

Вихованці гуртків районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді регулярно беруть участь у районних і обласних змаганнях з пішохідного, велосипедного туризму та спортивного орієнтування, демонструючи високий рівень підготовки, володіння відповідними навичками та великий інтерес до занять різними  видами туризму. От і нещодавно, в травні, наші гуртківці побували на таких представницьких  змаганнях з велосипедного туризму на Кубок України серед юнаків та юніорів.
Змагання  проходили в Кіровограді, в них взяли участь команди з шести областей. Харківщину представляли дві команди юніорів і одна команда юнаків. До збірної області ввійшли представники нашого  району – член гуртка “Велосипедний туризм” Ков’язького НВК Владислав Гончаренко (керівник Д.М. Почупайлов), вихованка гуртка “Пішохідний туризм” Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Анастасія Павлій (керівник О.О. Мазалова) та випускник Ков’язького НВК, а нині учень Люботинського професійного училища залізничного транспорту В’ячеслав Северінов.
Програма змагань включала комплексну дистанцію (фігурне водіння велосипеда, тріал, велокрос) та велораллі IV класу для юніорів і ІІІ класу – для юнаків. Складний рельєф та виходи гранітів кристалічного щита робили дистанції досить складними для проходження, а подекуди – навіть екстремальними. Але до труднощів туристам не звикати, їх маршрути в усіх походах зазвичай проходять через бездоріжжя і складний природний ландшафт. До того ж команди Харківщини посилено готувалися до змагань. Все це дозволило їм виступити гідно і виграти  більшість дистанцій в особистому та командному заліках. Так, наша область здобула першість у загальнокомандному заліку серед юнаків та юніорів – перші місця за комплексну дистанцію та велораллі. До цих двох пунктів за перемогу додався ще один кубок - за друге загальне місце команди юніорів.
Високі результати показали й наші гуртківці – В. Северінов переміг у особистому заліку серед хлопців на комплексній дистанції, В. Гончаренко став другим. Друге місце посіла в цьому  виді змагань серед дівчат А. Павлій. Крім того, В’ячеслав і Владислав виконали  нормативи  кандидатів у майстри спорту України зі спортивного туризму.
Юні туристи нашого району – учасники змагань, крім нагород Кубку України, вже вдома одержали відзнаки від депутата Харківської міськради, представника блоку П. Порошенка “Солідарність” С.М. Пієва. Адміністрація районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій вдячна йому за увагу до  занять учнівської молоді району. Вдячні ми й голові райдержадміністрації В.І. Войтенку, який щиро вболіває за розвиток  туризму в районі і всіляко нас підтримує.

Н. Наріжна,
методист районного ЦТКЕУМ.
На знімку: В. Северінов, А. Павлій, В. Гончаренко.

Переглядів: 203 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: