Головна » 2015 » Серпень » 8 » ПРОПОНУЄМО ДОПОМОГУ (№ 64 від 8 серпня 2015 року)
17:03
ПРОПОНУЄМО ДОПОМОГУ (№ 64 від 8 серпня 2015 року)

ПРОПОНУЄМО ДОПОМОГУ   

   За весь час, відколи на  території  Валківщини розташувався навчально-тренувальний  центр полку «Азов», ми відчуваємо щиру підтримку керівництва району, місцевих волонтерів, мешканців. Ми дуже  вдячні всім, хто  допомагав нам в  облаштуванні тренувального табору, вирішенні різного роду побутових питань, усім, хто надавав посильну допомогу продуктами харчування, підтримував і ставився толерантно до сусідства з нами.
   Посильну допомогу прагнемо надавати і ми, зокрема в питаннях охорони й дотримання у Валках та районі громадського спокою й порядку. Але крім військових тренувань, відпрацювання бойових  навичок бійцями, які проходять навчання у нашому центрі, велика увага  приділяється у нас  і вихованню молодого покоління.
   Ідеться не лише про патріотизм, а й такі людські якості, як людяність, чуйність, гуманність. І це дає результати. Будучи вдячними валківчанам за всебічну допомогу, наші бійці й самі готові прийти на допомогу мешканцям району, зокрема, самотнім пенсіонерам, інвалідам, яким ні до кого  звернутися, щоб, скажімо, порубати дрова, підлагодити дах чи  огорожу, виконати інші роботи, які не потребують фінансових затрат, а лише фізичної сили і дбайливих рук.
   Наші хлопці  вміють не тільки воювати, а й  працювати, що  неодноразово вже довели, коли треба було полагодити дах будівлі, у якій ми мешкаємо, після того, як на нього завалилася сосна, розчистити  напередодні Великодня від повалених дерев кладовище у с. Піски чи зовсім недавно, коли треба було в стислі терміни ліквідувати наслідки буревію і градобою, що пронеслися територією району. 
   Тож, будь ласка, повідомляйте, якщо потребуєте допомоги сильних чоловічих рук. Зв’язатися з нами можна за телефоном керівництва навчально-тренувального центру «Азов» - 093-72-60-788. Чекаємо ваших дзвінків.

В. ЯНОВ,
представник ЦК «Азов».

Переглядів: 189 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: