Головна » 2015 » Травень » 19 » ПРОГОЛОСУЙ ЗА ВИШИВАНКУ ВАЛКІВЩИНИ (№ 41 від 19.05.2015 року)
17:10
ПРОГОЛОСУЙ ЗА ВИШИВАНКУ ВАЛКІВЩИНИ (№ 41 від 19.05.2015 року)

ПРОГОЛОСУЙ
ЗА ВИШИВАНКУ ВАЛКІВЩИНИ

Днями розпочався обласний конкурс на кращу вишивку хрестом «Візерунком стане рідний край». З-поміж інших у ньому взяв участь і Валківський район.
Конкурс проводиться з метою відродження слобожанських традицій та об’єднання майстрів кожного району для колективної роботи по виготовленню вишитої мапи Харківської області.
На першому конкурсному етапі були розроблені ескізи вишивки. Райони отримали лекала, за якими створили оригінальні ескізи вишивки. За розміром вишивані роботи різні, повторюють адміністративні території та пропорційні їх площі. 
Художником ескізу і куратором проекту в нашому районі стала викладач дитячої школи мистецтв, член національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстер народного мистецтва (художня кераміка), майстер з вишивки Ольга Володимирівна Тимошенко. Вишила малюнок на лекалі Ольга Миколаївна Гончаренко, інженер поштового зв’язку ЦПЗ № 7 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта», дотримуючись головної умови проекту: використання оригінального сюжету, який розкриває традиції району, з використанням його герба чи символіки.
На другому етапі оргкомітет прийняв готові вишиті роботи районів з текстом презентації та об’єднав у єдину композицію.
Третій заключний етап розпочався 14 травня 2015 року – презентацією вишитої мапи Харківської області під час обласної виставки вишивки у Харківському обласному організаційно-методичному центрі.
Район-переможець конкурсу визначиться як шляхом  голосуванням під час відвідування виставки, так і відкритого онлайн-голосування на сайтах обласного організаційного центру культури і мистецтва (www.cultura.kh.ua) та «Культурна столиця» (culture.kharkov.ua), до якого може долучитися кожен користувач Інтернету. Голосування триватиме до 20 червня 2015 року.
Будьмо патріотами свого краю і підтримаймо всією громадою вишиванку нашого району, взявши участь у голосуванні!

На знімку: О.В. Тимошенко та О.М. Гончаренко на фоні вишитої мапи Харківщини.

Переглядів: 228 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: