Головна » 2015 » Липень » 11 » ПРОДУКТИВНІСТЬ ВРХ І... КОПИТА (№ 56 від 11 липня 2015 року)
17:01
ПРОДУКТИВНІСТЬ ВРХ І... КОПИТА (№ 56 від 11 липня 2015 року)

ПРОДУКТИВНІСТЬ
ВРХ І... КОПИТА

Тваринництво є тією сферою, де продуктивність безпосередньо залежить від фізичного стану тварин. Приміром, за статистикою, фермери, які не приділяють уваги якісному догляду за великою рогатою худобою, щорічно втрачають 5% свого прибутку. А якщо конкретно, то господарі недоотримують до 1000 літрів молока за лактацію. Погодьтеся, цифра вражаюча.

Обрізання копит у корів - це та процедура, якою найчастіше нехтують. Хочa вона вкрай важлива. Роговий прошарок копита, подібний до людського нігтя, з часом обростає. Уявіть, якщо ви не будете стригти нігті на ногах протягом двох чи трьох місяців. Незабаром ви відчуєте сильний дискомфорт. Але якщо людина може впоратися з цією проблемою самостійно, то корові доводиться терпіти біль.

Тяжким наслідком обростання копита є деформування кінцівки, тобто кульгавість тварини. Корова з такою недугою постійно відчуває біль, тому менше їсть. Це відповідно призводить до зниження кількості та якості молока. Погодьтеся, ціна за халатне ставлення досить велика.

Але ситуацію можна виправити проведенням простих профілактичних заходів. Необхідно пос­тійно проводити огляд копит, оперативно позбавлятися від найменших проявів ознак грибка та інших захворювань. Обрізка копит у корів повинна проводитися не рідше разу на рік. Дана процедура дозволяє вирішити два завдання: забезпечує стійкість копита і допомагає виявити проблеми на ранньому етапі захворювання. Більш того, здорова корова дає більш якісне молоко, а значить, і ціна його зростає.

Які ж заходи лежать в основі профілактики та лікування ніг і копит ВРХ?

Головне — це правильне обрізування копит тварини. На жаль, у нас у більшості випадків обрізуванням копит займаються ті, хто має неповне уявлення про їх будову або хвороби. У вигляді підручного матеріалу використовуються ящики, пеньки, тварин фіксують до труб у стійлах, застосовують різні варіанти ножів, кусачок, стамесок, обценьків, навіть сокир, не пристосованих для обрізування копит. Усе це позначається на якості обрізування і, відповідно, на здоров`ї та продуктивності корів.

Є фактори, котрі призводять до нерівномірного сточування копитного рогу. Так, надто м’яка дерев’яна чи, навпаки, жорстка бетонна підлога, її ухил, поганий стан доріг для прогону худоби збільшують ризик захворювань і пошкоджень копит, що знижує рентабельність виробництва і призводить до більш раннього вибраковування тварин. Для вирішення цієї проблеми потрібно мати якісне і надійне обладнання та інструментарій, проводити своєчасну обробку копит (один-два рази на рік). І виконувати її має кваліфікований фахівець.

Враховуючи вищесказане, робимо висновок, що в сучасному тваринництві важливо мати здорових тварин і приділяти  належну увагу стану ніг та копит худоби. Від цього багато що залежить у тривалості продуктивного довголіття корови.

Турбуйтеся про своїх тварин своєчасно, і ваша увага не буде марною.

С. Ковалько,
завідуючий Сніж­ківською ветлікарнею ДВМ.

 

Переглядів: 498 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: