Головна » 2015 » Травень » 23 » ПРО ЗАВДАННЯ І ПРОБЛЕМИ МОБІЛІЗАЦІЇ (№ 42 від 23 травня 2015 року)
17:05
ПРО ЗАВДАННЯ І ПРОБЛЕМИ МОБІЛІЗАЦІЇ (№ 42 від 23 травня 2015 року)

ПРО ЗАВДАННЯ І ПРОБЛЕМИ МОБІЛІЗАЦІЇ

З 10 квітня в Україні  розпочалася п’ята хвиля мобілізації. Основною метою її проведення є недопущення зниження боєздатності частин і підрозділів вітчизняного війська, створення умов для якісної підготовки призваного особового складу та проведення своєчасного звільнення  військовослужбовців, що були призвані по мобілізації у 2014 році. Разом з тим продовжується кампанія по  призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.
Про хід виконання мобілізаційних завдань на Валківщині та проведення призову на строкову  службу йшлося  на нараді, яку в понеділок провів голова РДА Віктор Войтенко. Участь у її роботі взяли заступник  директора  департаменту оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської облдержадміністрації Валерій Андреєв та радник голови ХОДА з мобілізаційних питань Геннадій Кононенко, а також  офіцери райвійськкомату, керівники силових структур та органів  місцевого самоврядування району.
Як зауважив у своїй доповіді  виконуючий обов’язки райвійськкома Руслан Труба, під час проведення попередніх хвиль мобілізації Валківський район успішно виконував доведенні завдання. Тож наша мета й зараз спільно докласти всіх зусиль, щоб впоратися з ними в повному обсязі й у встановлені терміни. Адже йдеться про питання обороноздатності держави, а також про можливість демобілізації тих військовослужбовців і, в тому числі, наших земляків, які були призвані по мобілізації більше року тому.
Порушувалися на нараді і ряд проблемних питань. Стосувалися вони складнощів у проведенні оповіщення, медичного огляду військовозобов’язаних. Говорилося й про необхідність налагодження питання щодо передачі військовослужбовцями, котрі демобілізуються, бронежилетів, придбаних за кошти громад, тим бійцям, які зараз призиваються на військову службу в зоні АТО. По більшості з порушених проблем були знайдені компромісні  рішення або ж названі роз’яснення з посиланням на чинне законодавство.

 

Кор. “СН”
Фото С. Набоки.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 234 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: