Головна » 2015 » Вересень » 15 » ПРО ПРИЗОВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ (№ 75 від 15 вересня 2015 року)
17:05
ПРО ПРИЗОВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ (№ 75 від 15 вересня 2015 року)

ПРО ПРИЗОВ  НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

   Головою Валківської райдержадміністрації підписане розпорядження №222 від 17.08.2015 р.  «Про проведення призову громадян на строкову військову  службу восени 2015 року».
   Відповідно до чинного законодавства,  Указу Президента України від 17 лютого 2015 р.  №88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» та згідно з даним розпорядженням в районі створені районна призовна  комісія і затверджений її персональний склад та медична комісія для проведення медичного огляду призовників. 
   Начальнику Валківського РВ ГУМВС України в Харківській  області ( з обслуговування Валківського  та Коломацького району) рекомендовано:
- організувати (за запитами райвійськкомату) своєчасний розшук, затримання і доставку до військового комісаріату осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку;
- надавати до військового комісаріату відомості про випадки виявлення  громадян, які не перебувають, проте повинні перебувати на військовому обліку;
- забезпечити дотримання  громадського порядку на призовній дільниці під час проведення медичної комісії;
- забезпечити виділення наряду міліції в дні відправок призовників на обласний збірний пункт згідно з графіком райвійськкомату.
Головному лікарю КЗОЗ «Валківська центральна лікарня» надані рекомендації:
- забезпечити своєчасне,  повне і якісне обстеження призовників у  терміни, встановлені призовною комісією;
- забезпечити оперативне проведення аналізів призовників відповідно до  узгодженого з районним військовим комісаріатом графіком;
- організувати проведення щеплень  проти дифтерії.
   Керівникам підпри­ємств, установ та організацій рекомендовано згідно з заявками рай­військкомату виділяти автотранспорт для перевезення призовників на обласний збірний пункт для проходження медичної комісії та відправки призовників до лав Збройних Сил України, а також, як і головам місцевих рад, своєчасно вживати необхідні заходи по сприянню райвійськкомату в організації призову громадян на строкову службу.
   Районному центру соці­альних служб для сім’ї, дітей та молоді доручено під час проведення  призову організувати при  райвійськкоматі роботу консультативного пункту з метою надання інформа­ційної, юридичної та психологічної  допомоги призовникам.

 

Категорія: До відома мешканців | Переглядів: 249 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: