Головна » 2016 » Січень » 12 » ПРО НЕМОВЛЯТ І МАМ - ТУРБОТИ НАШІ (№ 5 від 12 січня 2016 року)
17:16
ПРО НЕМОВЛЯТ І МАМ - ТУРБОТИ НАШІ (№ 5 від 12 січня 2016 року)

ПРО НЕМОВЛЯТ І МАМ - ТУРБОТИ НАШІ

Це відділення – особливе. Саме тут  відбувається  найголовніша в житті жінок подія – вони стають мамами. В цих стінах  голосним криком сповіщають про свою появу на світ немовлята.   Про здоров’я і породіль, і новонароджених пос­тійно дбають працівники пологового відділення.
А ось про те, щоб і матусі, і дітки почувалися тут якнайкомфортніше, потурбувалися і представники влади, і спонсори. З обласного бюджету були виділені кошти на ремонт, за що ми щиро вдячні  голові райдержадміністрації В.І. Войтенку та заступнику голови облдержадміністрації Є.Д. Шахненку. За ці кошти оновлено пологовий зал №1, маніпуляторну, оглядову  та кімнату гігієни.
Зусиллями голови фермерського господарства “Роща” Г.В. Панченко розпочато ремонт  палати для немовлят. Як жінка вона добре знає, якої турботи потребують новонароджені. Тож сподіваємося, що найближчим часом Галина Василівна порадує всіх нас якнайкращим обладнанням палати.
Нині силами і коштами мельниківської громади проводиться ремонт пологового залу №2.
А найвагоміший внесок в оновлення пологового відділення зробили люди доброї, щедрої душі – генеральний директор ПСП “Маяк” Г.Є. Губський та виконавчий директор С.Г. Губський. Завдяки їх допомозі й підтримці у відділенні  відремонтовано п’ять палат, обладнано кімнату, де матусь із немовлятами виписують додому.
Відремонтовані приміщення не впізнати – тут оновлено стіни і стелю, підлогу покрито якісним лінолеумом, встановлено нові світильники.
Для палат придбано також  пеленальні столики, приліжкові  тумбочки, для  кімнати, де відбувається процедура виписки, – зручний диванчик, сучасну шафу з великими дзеркалами. І все це, як і ремонт – за кошти  приватного  сільгосппідприємства “Маяк”. До речі, Григорій Єлисейович та Станіслав Григорович і бригаду ремонтників теж  виділили. Словом, зробили все для того, щоб майбутні мами одержали  прекрасний подарунок  до Нового року.
Тож від усього колективу акушерсько-гінекологічного відділення щиро  дякую нашим спонсорам за допомогу, бажаю в новому році всім міцного здоров’я, благополуччя, миру і успіхів у добрих справах.

 

С. Куляшов,
завідуючий акушерсько-гінеколо­гічним відділенням.

На знімках: у святково  вбраній кімнаті для виписки - щаслива матуся Марина Карпенко з Шарівки разом з донечкою, котра стала в районі першою новонародженою у 2016 році, лікар-неонатолог М.Ф. Воронова, головний лікар району Б.В. Носатов та завідуючий акушерсько-гінекологічним відділенням С.П. Куляшов; усе найнеобхідніше є у відремонтованій палаті для породіль; зручні умови для мам створено і в кімнаті гігієни.

Категорія: Здоров'я | Переглядів: 255 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: